Patugas Démokratik

Sénator Nagara

Getih Carol

Kacamatan 3

Mike McDonnell

Kacamatan 5

Machaela Cavanaugh

Kacamatan 6

Tony Vargas

Kacamatan 7

John Cavanaugh

Kacamatan 9

Wendy DeBoer

Kacamatan 10

Terrell McKinney

Kacamatan 11

Steve Lathrop

Kacamatan 12

Justin Wayne

Kacamatan 13

Lynne Walz

Kacamatan 15

Matt Hansen

Kacamatan 26

Anna Wishart

Kacamatan 27

Patty Pansing Brooks

Kacamatan 28

Eliot kertar

Kacamatan 29

Walikota

Mil Bannan, Chadron
Marcus Kloepping, Cozad
Jerry Yacevich, Kota Dakota
Douglas Hanson, Hickman
Leirion Gaylor Baird, Lincoln
Alvin Brandl, Madison
Ted Griess, Minden
Donald Graff, Osceola
Charlie Hatfield, Kota Pawnee
Jon Knutson, Schuyler
Josh Eickmeier, Seward
Sonia Schmidt, Unggul
William Gerdes, Waverly
Roger Chrans, Wilber
 

Déwan Atikan Nagara

Lisa Fricke
Patsy Koch-Johns
Maureen Nickels
Deborah Neary
Jacquelyn Morrison 
 

Déwan Bupati Nebraska Universitas

Elizabeth O'Connor
Barbara Weitz
 

Komisi Layanan Umum

Crystal Rhoades
 

Déwan Kota, Dewan sareng Déwan County

Donald Prochaska, Déwan Désa Abie
Carroll Krivanek, Déwan Désa Abie
LaVerne Krivanek, Déwan Désa Abie
David Kramer, Déwan Township Addison
Schyler Schenk, Déwan Kota Ainsworth
Linda Thompson, Déwan Désa Alda
Margie Durflinger, Déwan Désa Alexandria
Scott Williams, Déwan Désa Allen
Earl Jones, Déwan Kota Alliance
Pasha Korber-Gonzalez, Déwan Kota Alliance
Dennis Johnson, Déwan Township Antelope
James Steinkruger, Déwan Township Antelope
Paul Lackore, Déwan Kota Aurora
Richard Phillips, Déwan Kota Aurora
Linda Soderquist, Déwan Désa Axtell
Kevin Uhrmacher, Déwan Township Ayr
Louis Svoboda, Déwan Désa Barneston
Kimberly Marty Lillegard, Déwan Déwan Lebah
Christopher Shipley, Déwan Désa Lebah
Angela Ohlrich, Déwan Désa Belden
Janice Wobbenhorst, Déwan Désa Belden
Max Christensen, Déwan Township Bellcreek
Justin Webster, Déwan Township Bellcreek
Thomas Burns, Déwan Kota Bellevue
Don Preister, Déwan Kota Bellevue
Richard Hoarty, Déwan Township Bennett
Stephanie Scherbarth, Déwan Désa Big Springs
Susan Scofield, Déwan Township Bohemia
Larry Boska, Pangawas Boyd County
James Gilg, Déwan Désa Kota Budak
Marlo Johnson, Déwan Désa Bristow
Natisha Winkelman, Déwan Désa Brownville
Craig Forbes, Déwan Désa Brunswick
Johnny Robinson, Déwan Désa Burr
Theodore Connealy, Burt County Supervisor
Dale Webster, Burt County Supervisor
Steven Skupa, Déwan Désa Campbell
Dale Sharp, Komisi Komisioner Cass County
Jerry Bongers, Déwan Township Center
James Chvatal, Déwan Township Center
Ronald Kennedy, Déwan Kota Pusat
Matthew Doerr, Déwan Pusat Kota
Cheryl Welch, Déwan Kota Chadron
Ashley Wit, Déwan Désa Chester
James Parsons, Déwan Désa Clarks
Nanette Shackelford, Déwan Kota Clay Center
Richard Shaw, Déwan Pengawas Clay County
Douglas Novotny, Déwan Kampung Kolon
Maynard Flamme, Déwan Township Cotterell
John Oeltjen, Déwan Township Cottonwood
Komisaris County Lawrence Engstrom
Edwin Kuhnel, Déwan Kota Crawford
Mark Ripp, Déwan Kota Creighton
Charles Vyhnalek, Déwan Kota Crete
Kevin Hasemann, Déwan Township Cuming
Jerrod Burke, Déwan Kota Curtis
Tony Gomez, Komisi Dakota County
Lawrence Albenesius, Komisi Dakota County
Robert Giese, Komisi Dakota County
Thomas Kobus, Déwan Kota Daud
Dennis McClarnen, Déwan Désa Dawson
Michael Compton, Perwira Kota Decatur
Dean Witulski, Déwan Désa Denton
Clair Arens, Déwan Township Dolphin
Maureen Boyle, Komisaris Douglas County
Mike Boyle, Komisaris Douglas County
James Cavanaugh, Komisaris Douglas County
Chris Rodgers, Komisaris Douglas County
Debbie Clark, Déwan Désa Douglas
Randy Holdsworth, Déwan Désa Douglas
Richard Rexroth, Déwan Désa Dubose
Steven Wilson, Déwan Désa Dunbar
Dean Hottovy, Déwan Déwan Dwight
Robin Skinner, Déwan Kota Edgar
Daniel Shaw, Déwan Township Edgar
Dallas Donscheski, Déwan Désa Elba
Schyler Shanahan, Déwan Township Elk
Douglas Curtis, Déwan Désa Elsie
Richard Rexroth, Désa Déwan Dubose
Mark Graf, Déwan Désa Emerson
Tracy Arntt, Déwan Désa Endicott
Doug Banzhaf, Déwan Désa Eustis
Ronald Brovont, Déwan Township Everett
Glen Kassmeier, Déwan Township Everett
Gary Skalka, Déwan Township Fairfield
Edward O'Grady, Otoritas Bandara Curug Kota
Donald Ferguson, Déwan Kota Curug
Kaylie Ractliffe, Déwan Kota Falls
Carla Rhodd, Déwan Kota Curug
James Wisdom, Déwan Kota Curug
Roger Becker, Déwan Désa Fordyce
Douglas Stevens, Déwan Désa Fordyce
Janet McLaughlin, Déwan Désa Asuh
Jeremy Robinson, Déwan Désa Asuh
Mark Jensen, Déwan Kota Fremont
Phyliss Ryan, Déwan Kota Sobat
Denise Elliott, Déwan Désa Funk
Marilyn Patsch, Déwan Désa Garland
Jamie Knisley, Déwan Désa Goehner
Angela Ostrander, Déwan Désa Goehner
Jay Richeson, Déwan Kota Gothenburg
Monty Bowman, Déwan Rumah Sakit Gothenburg
Richard Fessler, Déwan Désa Grafton
Francis Keenan, Déwan Township Grafton
Glenn Eichelberger, Déwan Township Grant
Kenneth James, Déwan Township Grant
Walter Knehans, Déwan Township Grant
Michael Goldfish, Komisaris Greeley County
Joseph Leslie, Komisaris Greeley County
Douglas Wrede, Komisaris Greeley County
Kayla Kilgore, Déwan Désa Gresham
Tom Luettel, Déwan Désa Gresham
Jason Stahr, Déwan Kota Gretna
Robert Wink, Déwan Désa Hallam
Mary Heinrichs, Déwan Town Town Hamilton
Kenneth Ockinga, Déwan Township Hanover
Brenda Engelman, Déwan Désa Harbine
Loretta Jurgensmier, Déwan Désa Heartwell
David Shafer, Déwan Townland Highland
Randy Hanson, Déwan Town Town
Scott McDonald, Komisi Hitchcock County
Donna Fisher, Déwan Désa Holstein
Nancy Mostek, Déwan Kota Hooper
David Boehle, Komisaris Howard County
David Eurek, Dewan Wali Howells
Jerry Abrahamson, Déwan Désa Inglewood
Judy Kotrous, Déwan Township Jefferson
Jimmie Kotrous, Déwan Township Jefferson
Pamela Clay, Dewan Désa Johnstown,
Kathy Jensen, Dewan Wali Juniata
Jennifer Uldrich, Déwan Désa Juniata
Rene Colon, Déwan Désa Kenesaw
Wesley Hill, Déwan Désa Kilgore
Lawrence Engstrom, Komisaris County County
Christa Yoakum, Komisaris County Lancaster
Sean Flowerday, Komisaris Lancaster County
Rick Vest, Komisaris Lancaster County
Jerad Sornson, Komisi Otoe County
Kelly Sell, Déwan Kota La Vista
Miranda Moisant Hlavac, Déwan Désa Leshara
Melvina Ruhe-Langfeld, Déwan Désa Leshara
John McKenzie, Déwan Township Lewis
John Becker, Déwan Township Liberty
Zachary Mora-James, Otoritas Bandara Lincoln
Tom Beckius, Déwan Kota Lincoln

James Michael Bowers, Déwan Kota Lincoln 

Jane Raybould, Déwan Kota Lincoln

Bennie Shobe, Déwan Kota Lincoln
Tammy Ward, Dewan Kota Lincoln
Sändra Washington, Dewan Kota Lincoln
Zachary Michael, Croghan, Déwan Linwood Désa
Jason Lauritsen, Déwan Township Logan
Gerald Nebuda, Déwan Township Logan
Kurt Rewinkel, Déwan Township Logan
Patricia Hogancamp, Déwan Désa Lorton
Tricia Kuszak, Déwan Kota Loup
Michael King, Otoritas Bandara Kota Loup
John Bryant, Komisaris County McPherson
Joseph Srajhans, Déwan Township Madison
Jerad Little, Déwan Désa Malcolm
Jeff, Schweitzer, Déwan Désa Malcolm
Donald Paseka, Dewan Township Maple
Jerry Mullen, Déwan Désa Maywood
Gene Weedin, Déwan Kota McCook
Thomas Hoarty, Déwan Désa McCool Jct
Douglas Whalen, Déwan Désa Mclean
Jeffrey Arensdorf, Komisi County McPherson
John Dondlinger, Déwan Township Momence
David Stolzenburg, Déwan Township Momence
Eva Crawford, Déwan Rumah Sakit Mullen
Michael Dunn, Déwan Désa Naponee
Nancy O'Connor, Déwan Township Nickerson
Valjean Boies, Déwan Désa Nickerson
James Tikalsky, Déwan Township Niobrara
Emily Kirschenmann, Déwan Kota Bend Utara
Tom Mullally, Déwan Kota Bend Utara
Ken Streff, Déwan Kota Bend Utara
Ronnie Christensen, Déwan Township Franklin Kalér
Eileen Rock, Déwan Township Oak Creek
Roland Richards, Déwan Townland Oakland
Richard Kopecky, Déwan Désa Octavia
Michael Daniel Homan, Déwan Town Olive
Robert Jones, Déwan Town Olive
Danny Begley, Déwan Kota Omaha
Pete Festersen, Déwan Kota Omaha
Juanita Johnson, Déwan Kota Omaha
Vinny Palermo, Déwan Kota Omaha
Nancy Krysl, Déwan Kota O'Neill
Kevin Zulkoski, Déwan Désa Overton
Theodore Hajek, Dewan Paddock Township
Hannah Perdue, Déwan Désa Palmyra
William Thomas, Déwan Désa Palmyra
James Craig, Déwan Désa Panama
Steven Engberg, Déwan Kota Papillion
Tom Mumgaard, Déwan Kota Papillion
Rickie Helms Déwan Kota Pawnee
Ron Seitz, Komisaris Pawnee County
David Powley, Déwan Désa Pender
Jared Baumann, Déwan Kota Pierce
Adam Taylor, Déwan Township Platte
Carolee Bohuslavsky, Déwan Township Plum Creek
Robert Herring, Déwan Township Pohocco
Darold Carlstrom, Déwan Désa Polk
Mark Poulosky, Déwan Township Ponca
Lance Schuler, Déwan Township Quinnebaugh
Brian Kavanaugh, Déwan Kota Ralston
Bennard Preis, Déwan Kota Ralston
James Sweeney, Déwan Kota Ravenna
Neil Peed, Déwan Township Raymond
Mark Shonka, Baca Déwan Township
Theodore Glock, Dewan Township Maca
Ronald Brumbaugh, Otoritas Bandara Awan Beureum
Duane Tejral, Déwan Township Richardson
Ronald Tippery, Déwan Wali Richland
Daniel Kahlandt, Déwan Township Riverside
Janice Noyd, Déwan Wali Rogers
Quincey Smith, Déwan Désa Rulo
Daniel Adam, Déwan Township Salem
Philip Hardenburger, Komisi Saline County
Janet Henning, Komisi Saline County
Russell Karpisek, Komisi Saline County
Marvin Kohout, Komisi Saline County
Ronald Meusch, Déwan Towns Savannah
Antonio Rodriguez, Déwan Kota Schuyler
Ellen Beck, Déwan Kota Seward
Alyssa Hendrix, Déwan Kota Seward
Robert Vrbka, Komisi Seward County
Thomas Bandur, Komisi Sherman County
Kenneth Kaslon, Komisi Sherman County
Jose Lupe Gonzalez, Déwan Kota Sioux Kidul
Gene Hitchler, Déwan Désa Spalding
Dan Craney, Déwan Kota Springfield
Roy Swenson, Déwan Kota Springfield
Jody Albrecht, Déwan Désa Helena St.
Audrey Pinkelman, Déwan Désa Helena St.
Catherine Kowalski, Déwan Kota St. Paul
Dan Craney, Déwan Kota Springfield
Roy Swenson, Déwan Kota Springfield
Russell Kleinschmidt, Déwan Township Stanton
Donna Thompson, Déwan Désa Staplehurst
Jerry Joy, Déwan Désa Stella
Ralph Wusk, Déwan Désa Sterling
Martin Pohlman, Otoritas Bandara Unggul
Steve Fox, Déwan Kota Unggul
Carrie Lemke, Déwan Kota Unggul
Marlene Dubois, Déwan Township Sutton
Dayle Dubois, Déwan Township Sutton
Thomas Bass, Déwan Désa Swanton
Lynn Strouf, Déwan Désa Swanton
Erin Arguello, Déwan Désa Talmage
Jane Walford, Déwan Kota Tekamah
George Johnson, Déwan Désa Thurston
Gary Dick, Déwan Désa Tobias
Tina Olerich, Déwan Township Turki Creek
Janet Oelke, Déwan Désa Unadilla
Blake Rife, Déwan Township Union
Meredeth Rife, Déwan Township Union
Timothy Becker, Déwan Township Valley
Mary Eiler, Déwan Désa Verdel
Denise Koso, Déwan Désa Verdon
Barton Robinson, Déwan Township Verona
Alvin Nielsen, Désa Déwan Taylor
Justin Holsing, Déwan Désa Virginia
Larry Soderberg, Déwan Kota Wakefield
Thomas Keim, Déwan Township Wakefield
Michael Muller, Déwan Township Wakefield
Gwendolyn Porter, Déwan Désa Walthill
Gene Sorensen, Déwan Désa Waterbury
Larry Lee, Déwan Wali Waterloo
William Schumacher, Déwan Désa Wausa
Randy Kreikemeier, Déwan Townster Webster
John Lowe, Déwan Township Biru Kulon
Walter Boham, Déwan Township Kulon
Scott Woitalewicz, Déwan Désa Kulon
Allen Brozovsky, Déwan Kota Wilber
Denise Bellanger, Déwan Désa Winnebago
Heather Rotter, Déwan Kota Walungan Kai
Terence Pinkelman, Déwan Désa Wynot
Bryon Ueckert, Déwan Kota Valley
 

Pajabat County

Rachel Ormsby, Adams County ngadaptar kalakuan
Becky Swanson, juru tulis Arthur County
Jean Sidwell, Bendahara County Buffalo
Michele Quick, juru tulis Burt County Pengadilan Distrik
Robert Pickell, Sheriff Burt County
Thomas Dion, Butler County Sheriff
David Dowling, juru tulis Cedar County
Denise Kracl, Pengacara County Colfax
Viola Bender, Penilai Colfax County
Janis Kasik, Bendahara Colfax County
Conni Gracey, juru tulis Custer County
Phyllis Obermeyer, juru tulis pangadilan distrik Dakota County
Louvontree Hunter, Pembela Umum Dakota County
Robert Giese, Bendahara Dakota County
Fred Mytty, juru tulis Dodge County
Diane Battiato, Penilai Douglas County / Pendaptaran Deeds
Dan Esch, juru tulis Douglas County
Thomas Doyle, Insinyur Douglas County
Thomas Riley, Bek Douglas County
John Ewing, Bendahara Douglas County
Fajar Hill, juru tulis Gage County
Patti Milligan Gage County Penilai
Laurie Wollenburg Gage County Bendahara
Joan Goodrich, Penilai Greeley County
Cindy Bassett, Pengacara County Greeley
Kathy Sweeney, Majelis Clerk Greeley County
Sharon Rosander, Wakil Bendahara Greeley County
David Weeks, Sheriff County Greeley
Vicki Goodrich, Bendahara Greeley County
Jacqueline Wells, Officer Layanan Greeley County VA
Mindy Grossart, juru tulis Greeley County
Joseph Cook, Dewan Otoritas Bandara Aula County
Francis Hannon, Déwan Garpu County County
Janet Dietz, juru tulis Harlan County
Chris Becker, Sheriff County Harlan
Rodney Smith, Pembela Umum Holt County
Dave Sullivan, juru tulis County Hooker
Mary Banahan, Penilai Jefferson County
Nels Sorensen, Sheriff Jefferson County
Myra Johnson, Kearney County Clerk
Jody Payne, Bendahara Kearney County
Randy Fair, Keith County Attorney
Kaye Thiede, Bendahara Keya Paha County
Matthew Fischer, Knox Clerk of Pengadilan Distrik
Monica McManigal, Knox County Penilai
Rachel Garver, Bendahara Lancaster County
Dan Nolte, juru tulis Lancaster County
Joe Nigro, Pembela Umum Lancaster County
Justin Roberts, Lincoln County Board Weed
Danette Zarek, juru tulis Nance County
Joyce Oakley, juru tulis Nemaha County
Jana Gerdes, Bendahara Nemaha County
Jennifer Bassinger, juru tulis Otoe County
Colin Caudill, Sheriff Otoe County
David Schmitz, Surveyor County Otoe
Jennifer Stehlik Ladman, Pengacara Pawnee County
Jayme Reed, Sheriff Pawnee County
Jim Raabe, Déwan Pancén Noxious Pierce County
Robert Lindemeier, Pembela Umum Platte County
Debra Girard, juru tulis Polk County
Douglas Merz, Pengacara Richardson County
Robert Tichy, juru ukur County Richardson
Daryl Fikar, juru tulis County Saline
Brandi Kelly, Penilai Saline County
Tad Eickman, Pangacara Saline County
Alan Moore, Sheriff County Saline
Debbie Spanyers, Bendahara Saline County
Marcia Kaslon, bendahara Sherman County
Marcy Sekutera, juru tulis Sherman County
Marie Rauner, juru tulis Thayer County
Lorissa Heartman, Clerk Thomas County
Tammy Moore, juru tulis Thurston County
Robin Christiansen, Bendahara Thurston County
Paula Musil, juru tulis Valley County
Fajar Duffy, Penilai Wayne County
Terry Schulz, juru ukur Wayne County
 

Papan Daya Publik sareng Kabupatén Sumber Daya Alam

Edward Stoltenberg, Central Platte NRD
Stephen Sheen, Central Platte NRD
Alicia Haussler, Central Platte NRD
Galen Frenzen, Distrik Tenaga Umum Cornhusker
Dennis Weiler, Kabupatén Daya Publik Cuming County
Robert Kennicutt, Kabupatén Daya Publik Dawson
Rodger Bodas, Kabupatén Daya Publik Dawson
Dennis Kuchar, Kabupatén Daya Umum Publik Elkhorn
Dale Kluthe, Distrik Tenaga Umum Howard Greeley
Karen Griffin, Sistem Listrik Lincoln
David Spinar, Lincoln Electric System
Lyle Heinrichs, Saeutik Biru NRD
Joseph Hergott, Saeutik Biru NRD
Theodore Kohtz, Distrik Reklamasi Cekungan Loup
Micheal Fleming, Distrik Daya Publik Sungai Loup
Steve Heesacker, Distrik Daya Publik Sungai Loup
Robert Lorenz, Handap Big Blue NRD
Warren Brakhahn, Handap Big Blue NRD
Thomas Higgins, Handap Niobrara NRD
Dwain Marcellus, Handap Niobrara NRD
Kent Pavlik, Handap Niobrara NRD
William Saeger, Handap Platte NRD Kalér
Gene Ruzicka, Handap Platte NRD Kalér
Mark Seier, Handap Platte Kalér NRD
Donald Veskerna, Handap Platte NRD Kalér
Deborah Eagan, Handap Platte NRD Kidul
David Landis, Handap Platte NRD Kidul
Handap Platte Kidul NRD
Thomas Green, Handap Platte NRD Kidul
Bruce Johnson, Handap Platte Kidul NRD
Lucas Peterson, Handap Platte NRD Kidul
Chelsea Johnson, Handap Platte Kidul NRD
Mark Spangler, Handap Platte NRD Kidul
Daniel Steinkruger, Handap Platte NRD Kidul
William Niedfeld, Handap Platte NRD Kidul
Bradley Wulf, NRD Républik Handap
Tanya Cook, Kabupatén Utilitas Metropolitan
Jim Begley, Kabupatén Utilitas Metropolitan
Gwen Howard, Kabupatén Utilitas Metropolitan
Shane Rippen, Républik Tengah NRD
Fred Christensen, Kabupatén Daya Publik Nebraska
Mary Harding, Kabupatén Daya Publik Nebraska
Gary Thompson, Kabupatén Daya Publik Nebraska
Alan Romine, Nemaha NRD
Kevin Thorne, Nemaha NRD
Lisa Beethe, Nemaha NRD
Jon Keithley, Nemaha NRD
Donald Larsen, Kabupatén Daya Publik Nebraska Kalér-wétan
John Novotny, Kabupatén Daya Publik Norris
Thomas Sieck, Kabupatén Daya Publik Norris
Sara Howard, Distrik Tenaga Umum Omaha
Anne McGuire, Distrik Tenaga Umum Omaha
Craig Moody, Distrik Tenaga Umum Omaha
Amanda Bogner, Distrik Tenaga Umum Omaha,
Eric Williams, Distrik Tenaga Umum Omaha
Fred Conley, Papio-Missouri NRD
James Thompson, Papio-Missouri NRD
Larry Bradley, Papio-Missouri NRD
Vernon Kuhnel, Kabupatén Publik Kabupatén Polk County
Dekan Klute, Kabupatén Daya Publik Selatan
Phyllis Johnson, Tri-Basin NRD
David Raffety, Tri-Basin NRD
Eric Brown, Kembar Platte NRD
Kenneth Fults, Kabupatén Kembar Lembah Kembar
Larry Kubik, Kabupatén Kembar Lembah Kembar
Alicia Linda Luebbe, Upper Big Blue NRD
Tod Dorshorst, Luhur Niobrara Bodas NRD
Jay Lee, NRD Republik Luhur
 

Déwan Perguruan Tinggi Komunitas

Roger Davis, Komunitas Pusat. Paguron luhur
Austin Miller, Pusat Komunitas Pusat
Dale Zikmund, Pusat Komunitas Pusat
Roger Garcia, Metropolitan Community College
Ronald Hug, Metropolitan Community College
Linda McDermitt, Metropolitan Community College
Michael Young, Metropolitan Community College
Erin Feichtinger, Metropolitan Community College
Maureen Monahan, Metropolitan Community College
Angela Monegain, Metropolitan Community College
Zach Reinhardt, Metro Komunitas College
Joetta Brown, Perguruan Tinggi Komunitas Dataran Tinggi
Kirk Crawley, Kampus Komunitas Dataran Tinggi
Kent Miller, Kampus Komunitas Mid-Plains
Michael Owens, Perguruan Tinggi Komunitas Dataran Tinggi
Shirley Petsche, Perguruan Tinggi Komunitas Timur Laut
Lynn Schluckebier, Perguruan Tinggi Komunitas Tenggara
Robert Feit, Perguruan Tinggi Komunitas Tenggara
Donald Reiman, Perguruan Tinggi Komunitas Tenggara
James Garver, Universitas Komunitas Tenggara,
William M. Packard, Western Community College
 

Déwan Sakola

Kevin Connot, Dewan Sakola Allen
Fajar Oswald, Dewan Sakola Allen
Jake Sylvester, Déwan Sakola Alliance
Allen Brugh, Dewan Sakola Allen
Christen, Déwan Sakola AM
Shanon Willmont, Déwan Pendidikan Arlington School
Scott Gotschall, Déwan Sakola Atkinson West Holt
Bill Chapin, Déwan Sakola Umum Auburn
Trevor Bonneau, Déwan Sakola Bancroft Rosalie
Michael Nottlemann, Déwan Sakola Bancroft-Rosalie
Kimberly Kildow,
Déwan Sakola Bayard
Donna Stuart, Déwan Sakola Bayard
Sarah Centineo, Déwan Sakola Bellevue
Scott Eby, Déwan Sakola Bellevue
Nina Wolford, Déwan Sakola Bellevue
Brad Renter, Déwan Pendidikan Bennington
Brandi Petersen, Déwan Sakola Blair
Deanna Bratetic, Déwan Sakola Bloomfield
Christy Mackeprang, Déwan Sakola Bloomfield
Hally Ziegler, Déwan Sakola Bloomfield
Cynthia Nolan, Déwan Sakola Umum Boyd County
Sarah Bolte, Déwan Sakola Bruning
Randall Dobbins, Déwan Sakola Burwell
Derek Snyder, Dewan Sakola Burwell
Liana Hrupek, Dewan Sakola Callaway
Wesley Giehler, Déwan Sakola Cedar Bluffs
Todd Thiesen, Déwan Sakola Cedar Bluffs
Douglas Tonniges, Déwan Sakola Centennial
Ross Butcher, Déwan Sakola Publik Valley Tengah
Michael Rosander, Déwan Sakola Umum Lebak Tengah
Justin Caspersen, Déwan Sakola Centura
Jeffrey Christensen, Déwan Sakola Centura
Carrie Terry Berry, Déwan Sakola Chase County
Melissa Baumert, Déwan Sakola Clarkson
Sheryl Langdon, Dewan Sakola Clarkson
Timothy Nollette, Déwan Sakola Cody-Kilgore
Candace Becher, Dewan Sakola Columbus
Linda Kalbach, Déwan Sakola Crete
Julie Kozisek, Déwan Sakola Crete
Tami Guenther, Déwan Sakola Crofton
Amanda Groff, Déwan Pendidikan Doniphan
Carol Schnell, Déwan Sakola Dorchester
Kelli Schweitzer, Déwan Sakola Dorchester
Patrick McCarville, Déwan Pendidikan Douglas County Kulon
Kimberly TePoel, Sakola Publik Butler Wétan Kab
Linda Leising, Unit Pelayanan Pendidikan (Arapahoe)
Terri Haynes, Unit Pelayanan Pendidikan (Chadron)
Douglas Pauley, Unit Pelayanan Pendidikan (Columbus)
Matthew Connealy, Unit Pelayanan Pendidikan (Decatur)
Unit Pelayanan Pendidikan Kim Scoville (Elwood)
Richard McGill, Unit Pelayanan Pendidikan (Fremont)
Louise Nabb, Unit Pelayanan Pendidikan (Fremont)
Brett Kuhn, Unit Pelayanan Pendidikan (Gretna)
Adrian Johnson, Unit Pelayanan Pendidikan (Hartington)
Victor Jacobson, Unit Pelayanan Pendidikan (Hebron)
George Robertson, Unit Pelayanan Pendidikan (Mead)
Gary Schaffer, Unit Pelayanan Pendidikan (Kota Nebraska)
William Kuester, Unit Pelayanan Pendidikan (Neligh)
Joyce Baumert, Unit Pelayanan Pendidikan (Schuyler)
Donald Egging, Unit Pelayanan Pendidikan (Sidney)
Thomas Luxford, Unit Pelayanan Pendidikan (Kota Sioux Kidul)
Helen Sorensen, Unit Pelayanan Pendidikan (Kota Sioux Kidul)
Traci Haglund, Unit Jasa Pendidikan (Wakefield)
Sandra Blankenship, Unit Pelayanan Pendidikan (Waverly)
Kristina Radke, Déwan Sakola Elba
Terry Spilinek, Déwan Sakola Elba
Ronald Bode, Déwan Sakola Elgin
Amy Parks, Déwan Pendidikan Elkhorn
Shannon Coleman, Déwan Sakola Elmwood / Murdock
Sabuk Patricia, Déwan Sakola Emerson-Hubbard
Bill Shanks, Déwan Sakola Emerson-Hubbard
Richard Malcolm, Déwan Sakola Curug Kota
Douglas Gergen, Déwan Sakola Pusat Fillmore
Michael Bonacci, Déwan Sakola Fort Calhoun
Barbara Overleese, Déwan Sakola Franklin
Dan Moran, Déwan Pendidikan Fremont
Pamela Murphy, Déwan Atikan Fremont
Michael Petersen, Déwan Pendidikan Fremont
Phyllis Nancy Vossler, Déwan Sakola Réncang
Lisa Farrens, Déwan Sakola Garfield County
Kimberly Wadkins, Déwan Sakola Gibbon Kacamatan 2
Christopher Waddle, Déwan Sakola Umum Giltner
Jon Hudson, Déwan Sakola Gothenburg
Lisa Albers, Déwan Sakola Grand Island
Dan Brosz, Déwan Sakola Grand Island
Lindsey Jurgens, Déwan Sakola Grand Island
Erika Wolfe, Déwan Sakola Pulo Grand
Sore Fajar, Déwan Sakola Gretna
Bill Buettner, Déwan Sakola Aula County
Artie Moeller, Déwan Sakola Aula County
Karl Block, Déwan Sakola Umum Hampton
John Bonham, Déwan Pendidikan Hastings
Jim Boeve, Déwan Pendidikan Hastings
Brent Gollner, Déwan Pendidikan Hastings
Tracey Katzberg, Déwan Pendidikan Hastings
Rebecca Sullivan, Déwan Pendidikan Hastings
Terry Carlstrom, Déwan Sakola Luhur
Casha O'Byrne, Déwan Sakola Hitchcock County
Teresa Kroll, Déwan Sakola Holdrege
Paul Dvorak, Dewan Sakola Howells-Dodge
Heather Macholan, Déwan Sakola Howells-Dodge
Paul Schemek, Déwan Sakola Umum Humphrey
John Nollette, Déwan Sakola Hyannis
Gail Hutt, Déwan Pusat Publik Johnson County
Rebecca Plager, Déwan Sakola Publik Johnson County Pusat
Dave Brandt, Déwan Sakola Umum Kearney
Lanny Little, Dewan Sakola Kimball
Lynn Vogel, Dewan Sakola Kimball
Russell Lambert, Kabupatén Sakola Laurel / Concord / Coleridge
Bradley Ekwerekwu, Komunitas Pembelajaran di Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 1
Brian Thommes, Komunitas Pembelajaran di Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 1
Carol Hahn, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kab. 2
Nathan Zingg, Douglas-Sarpy Learning Community Koordinasi Déwan Kacamatan-2
Mark Hoeger, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kab. 3
Melinda Kozel, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 3 <
Lisa Schoenberger, Douglas-Sarpy Learning Community Coordinating Council District-4
Anayeli Martinez Nyata, Komunitas Diajar di Kacamatan Douglas-Sarpy, Kab. 5
Tonya Ward, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 5
Cindy Benjamin, Déwan Sakola Umum Lexington
Carlos Saiz, Déwan Sakola Umum Lexington
Larry Steinberger, Déwan Sakola Umum Lexington
Barb Baier, Dewan Sakola Umum Lincoln
Kathy Danek, Dewan Sekolah Umum Lincoln
Don Mayhew, Dewan Sakola Umum Lincoln
Annie Mumgaard, Dewan Sakola Umum Lincoln
Bob Rauner, Dewan Sakola Umum Lincoln
Beacom, Déwan Atikan Sakola Logan View
Duane Schoff, Déwan Sakola Umum Loomis
Cynthia Ericson, Déwan Sakola Loup City
Jamie Lewandowski, Déwan Sakola Kota Loup
Janelle Krzycki, Déwan Sakola Kota Loup
Patrick Morgan, Déwan Sakola Loup County 25 Sakola
April Archer, Déwan Sakola Lyons-Decatur
Chad Brehmer, Déwan Sakola Lyons-Decatur
Amy Spellman, Déwan Sakola Umum Malcolm
Rene Scheer, Déwan Sakola Meridian
Amanda McGill Johnson, Déwan Sakola Millard
Stacy Jolley, Déwan Sakola Millard
Karol Garduno, Déwan Pendidikan Minatare School
Kevin Raun, Déwan Sakola Minden
Lisa Chaney, Déwan Sakola Kota Nebraska
Nick Schmitz, Déwan Sakola Kota Nebraska
Michael Hrbek, Déwan Sakola Umum Verdigre
Ronald Gilg, Déwan Sakola Umum Neligh-Oakdale
Patricia Bentzinger, Déwan Pendidikan Norris
Rhonda L. Burbach, Déwan Pendidikan Norris
Jimmy Craig, Déwan Pendidikan Norris
Ivan Mitchell, Déwan Sakola Platte Kalér
Mark Nicholson, Déwan Sakola Platte Kalér
Tania Perlinger, Déwan Sakola Ogallala
Dan Gramke, Déwan Sakola Oakland-Craig
Kiley Johnson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Tim Magnusson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Diane Pelan-Johnson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Henry Unwin, Déwan Sakola Oakland-Craig
Jim Ayres, Déwan Sakola Ogallala
Clyde Porter, Déwan Sakola Bangsa Omaha
Tracy Casady, Déwan Sakola Umum Omaha
Jane Erdenberger, Déwan Sekolah Umum Omaha
Shavonna Holman, Déwan Sakola Umum Omaha
Ricky Smith, Déwan Sakola Umum Omaha
Kimara Snipe, Déwan Sekolah Umum Omaha
Marque Snow, Déwan Sakola Umum Omaha
Nick Thielen, Déwan Sakola Umum Omaha
Amanda Tracy Casady, Déwan Sakola Umum Omaha
Daniel Hake, Déwan Sakola Umum Palmer
Jaimi Calfee, Déwan Pendidikan Palmyra
Jean Karlen, Déwan Pender Atikan
Craig Peters, Déwan Sakola Umum Pierce
William Ziegler, Déwan Sakola Ord
Jared Walahoski, Déwan Sakola Overton
Connie Bowne, Déwan Sakola Papillion La Vista
Suann Witt, Sakola Komunitas Papillion La Vista
Terry Borcher, Déwan Pendidikan Pawnee School
Jon Maise, Déwan Sakola Pender
Theodore Krienke, Déwan Sakola Umum Pierce
Robert Fuller, Déwan Sakola Plattsmouth
Bruce Loeffelholz, Déwan Sakola Pleasanton
Monte Burki, Dewan Sakola Ponca
Keri Rasmussen-Mendoza, Déwan Sakola Potter-Dix <
Jay Irwin, Déwan Pendidikan Ralston
Robin Richards, Déwan Atikan Ralston
Mary Roarty, Déwan Atikan Ralston
Harriet Gould, Déwan Sakola Publik Raymond Pusat
Tara Schirmer, Déwan Sakola Ravenna
Matt Blanchard, Déwan Pendidikan Pusat Raymond
Karen Penne, Sakola Umum Riverside
Daniel Ray, Sakola Umum Riverside
Michelle Milleson, Déwan Pendidikan Sandhills Public School
Cheryl A. Brockman, Déwan Sakola Sandy Creek
Chadwick Dane, Déwan Sakola Sandy Creek
Steven Moose, Déwan Sakola Santee
Donald Pike, Déwan Sakola Santee
Lizzie Swalley, Déwan Sakola Santee
DeWayne L. Wabasha, Déwan Sakola Umum Santee
Loyd Pointer, Dewan Sakola Sargent
Rolland Stefka, Dewan Sakola Sargent
Mynor Hernandez, Déwan Sakola Schuyler
Guadalupe Marino, Déwan Sakola Schuyler
Jonathan Winter, Déwan Distrik Sakola #8
Adam Engelman, Dewan Kabupatén Sakola #100
Mynor Hernandez, Déwan Sakola Schuyler
Bet Merrigan, Déwan Sakola Scottsbluff
Malia E. Nemecek, Scribner / Snyder Déwan Atikan
Paul Duer, Déwan Pendidikan Seward
Danielle Shipley, Déwan Pendidikan Seward
Marla Grier, Déwan Atikan Sakola Kota Sioux Kidul
Jennifer McConville, Distrik Sakola Kulon
David Morfeld, Déwan Atikan Sakola Komunitas Stanton
John Harms, Déwan Sakola Umum Sterling
Kevin McAuliffe, Déwan Sakola Umum Sterling
Jana Hoos, Dewan Sakola Sumner-Eddyville-Miller
Brandy Buscher, Déwan Sakola Umum Sutherland
Burt Rogers, Dewan Sakola Tekamah-Herman
Chris Hergott, Déwan Pusat Pusat Thayer
David Baxa, Déwan Sakola Walungan Kembar
John Reeg, Déwan Sakola Walungan Kembar
Ida Miller, Déwan Pendidikan Umo Ho Nation <
Lisa Miller, Déwan Pendidikan Umo Ho Nation
Lisa Farrens, Déwan Sakola Valley County
Jolene Greenland, Déwan Sakola Valley County
Sandra Hulinsky, Déwan Sakola Valley County
Renae Feilmeier, Déwan Sakola Umum Wahoo
James Randol Sr., Déwan Pendidikan Walthill
Chris Ross, Déwan Pendidikan Walthill
Derek Cunningham, Déwan Sekolah Umum Wausa
Scott Claycomb, Déwan Sakola Waverly
Robin Kappler, Déwan Sakola Waverly
Jaime Manz, Déwan Pendidikan Wayne Sakola
Sylvia Ruhl, Déwan Sakola Wayne
Steven Blocher, Déwan Sakola-Beemer Kulon
Dana Blakely, Déwan Atikan Westside
Meagan Van Gelder, Déwan Atikan Westside
Susan Patrick, Déwan Pusat Pusat Wheeler
Scott Havel, Déwan Sakola Wilber-Clatonia
Patrice Bass, Déwan Pendidikan Winnebago
Teresa Littlegeorge, Déwan Pendidikan Winnebago
Sarah Oray, Déwan Pendidikan Winnebago
Joyce Willoughby, Dewan Sakola Walungan Kai
Alison Graham, Déwan Distrik Sakola York
James Hoffman, Déwan Distrik Sakola York
Dana Blakely, Déwan Atikan Westside
Rosie Zweiback, Déwan Atikan Westside