Patugas + Pamingpin Pesta

Nebraska Democratic Party diwangun ku sukarelawan sareng staf pikeun milih Demokrat di nagara bagian urang.

Maca sadayana ngeunaan kami struktur pésta, kaasup Komite Pusat Nagara, Platform Partéi sareng dokumén tungtunan sanés.

Pikeun ngahontal pejabat pésta mana waé, nelepon (402) 434-2180 atanapi ngirim email ka: info@nebraskademocrats.org

Patugas Statewide

Jane Kleeb

Korsi Partéi sareng Anggota DNC

Ron 3

Ron Kaminski

Wakil Korsi

Charlene

Charlene Ligon

Panitia sareng Anggota DNC

lowong

Panitia

Stepanie

Stephanie Matejka

Sekertaris

bud 3

Pucuk Pettigrew

Wakil Ketua Kab

ted

Ted Kessler

Bendahara

new richard

Richard ngadaptar

Anggota ageung

sean

Sean Flowerday

Anggota ageung

Pamingpin Partéi

Marthaellen Florence

Korsi CD1

Ben Cass

Korsi CD2

Randy Fair

Korsi CD3

Roger Morgan

Korsi Pertanian sareng Pedesaan

Pendeta Janet Goodman Bank

Korsi Kaukus Hideung

Sen Carol Getih

Calon Jasa

Gina Frank

Kursi Déwan Klimat

Adrian Sanchez

Demokrat Ngalaman Kursi Kaukasus Cacat

Brodey Weber

Korsi Antar Agama

Zachary Mora James

Kursi Latinx Kaukus

Kevin Cass

Dilantik Walikota

Jubah Colette Konéng

Kursi Kaukus Asli

Haley Mazour

Présidén Demokrat ngora Nebraska

Philip Deevy

Kursi DEMOKRAT SÉSÉLAR

Natalie Weiss

Korsi Démokrat Stonewall

James Harrold

Korsi Samaun sareng Kulawarga Militer

Dee Austin

Kursi Kaukus Awéwé

CJ Raja

Korsi Kulawarga Anu Gawé

Korsi Panitia SCC

Patricia Perancis

Pupuhu Komite Konvénsi Nagara

Shirl Mora James

Korsi Komite Platform sareng Resolusi

Trevor Fitzgerald

Kursi Panitia Aturan

Dulce Sherman

Kursi Panitia Inok sareng Tinjauan

Charlene Ligon

Pupuhu Komite Keuangan

Roger Morgan

Pupuhu Komite Nyalonkeun

Ryan Griffin

Korsi Panitia Teknologi

Trevor Fitzgerald

Pupuhu Komite Husus DSP

Sen Carol Getih

Panitia Arsip sareng Sejarah

Wesley Halvorsen
CD 3 / LD 1
Otoe County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 1
Otoe County
Jalu Ganti

lowong
CD 3 / LD 1
Otoe County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 3 / LD 1
Otoe County
Silih Ganti Awéwé

Mark Minchow
CD 1 / LD 2
Otoe County
Delegasi Jalu

Janet Chung
CD 1 / LD 2
Lancaster County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1 / LD 2
Lancaster County
Jalu Ganti

lowong
CD 1 / LD 2
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Bill Forsee
CD 1 / LD 3
Sarpy County
Delegasi Jalu

Ellen Moore
CD 1 / LD 3
Sarpy County
Silih Ganti Awéwé

Marta maling
CD 1 / LD 3
Sarpy County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1 / LD 3
Sarpy County
Jalu Ganti

Dave Pantos
CD 2 / LD 4
Douglas County
Delegasi Jalu

Dee Austin
CD 2 / LD 4
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Dulce Sherman
CD 2 / LD 4
Douglas County
Delegasi Awéwé

John Thomas
CD 2 / LD 4
Douglas County
Jalu Ganti

Abbey Klein
CD 2 / LD 5
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Evan Schmeits
CD 2 / LD 5
Douglas County
Jalu Ganti

Lacey Merica
CD 2 / LD 5
Douglas County
Delegasi Awéwé

Ron Rivera
CD 2 / LD 5
Douglas County
Delegasi Jalu

Bob Meyers
CD 2 / LD 6
Douglas County
Jalu Ganti

CJ Raja
CD 2 / LD 6
Douglas County
Delegasi Jalu

Vickie Novak
CD 2 / LD 6
Douglas County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 6
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Kimara Snipes
CD 2 / LD 7
Douglas County
Delegasi Awéwé

Lori nangkeup
CD 2 / LD 7
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Ron nangkeup
CD 2 / LD 7
Douglas County
Jalu Ganti

Wes Jensen
CD 2 / LD 7
Douglas County
Delegasi Jalu

Brian Fahey
CD 2 / LD 8
Douglas County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 8
Douglas County
Jalu Ganti

Sarah Hanifi
CD 2 / LD 8
Douglas County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 8
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

John Brock (Fox)
CD 2 / LD 9
Douglas County
Jalu Ganti

Mark Hoeger
CD 2 / LD 9
Douglas County
Delegasi Jalu

Morgann Freeman
CD 2 / LD 9
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Patricia Zieg
CD 2 / LD 9
Douglas County
Delegasi Awéwé

Lilia Franciskon
CD 2 / LD 10
Douglas County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 10
Douglas County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 10
Douglas County
Jalu Ganti

lowong
CD 2 / LD 10
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Kornelius Williams
CD 2 / LD 11
Douglas County
Delegasi Jalu

William King
CD 2 / LD 11
Douglas County
Jalu Ganti

lowong
CD 2 / LD 11
Douglas County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 11
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Takdir Stark
CD 2 / LD 12
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Millie Worthington
CD 2 / LD 12
Douglas County
Non Binér Alternatip

Terri Alberhasky
CD 2 / LD 12
Douglas County
Delegasi Awéwé

Trevor Fitzgerald
CD 2 / LD 12
Douglas County
Delegasi Jalu

McKesson mulia
CD 2 / LD 13
Douglas County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 13
Douglas County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 13
Douglas County
Jalu Ganti

lowong
CD 2 / LD 13
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Rob Carraher
CD 1 / LD 14
Sarpy County
Delegasi Jalu

George Lippert
CD 1 / LD 14
Sarpy County
Jalu Ganti

Peg Lippert
CD 1 / LD 14
Sarpy County
Delegasi Awéwé

Rachel Carraher
CD 1 / LD 14
Sarpy County
Silih Ganti Awéwé

James Dake
CD 1 / LD 15
Dodge County
Jalu Ganti

Janet Stewart
CD 1 / LD 15
Dodge County
Delegasi Awéwé

Richard ngadaptar
CD 1 / LD 15
Dodge County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 15
Dodge County
Silih Ganti Awéwé

Jo-El Chileson
CD 1/3 / LD 16
Cuming County
Delegasi Jalu

Michele Gedang
CD 1/3 / LD 16
Washington County
Delegasi Awéwé

Tim Hantula
CD 1/3 / LD 16
Washington County
Jalu Ganti

lowong
CD 1/3 / LD 16
Washington County
Silih Ganti Awéwé

Beverly Calvert
CD 3 / LD 17
Dakota County
Silih Ganti Awéwé

Cynthia LaMere
CD 3 / LD 17
Dakota County
Delegasi Awéwé

Delmar Adam
CD 3 / LD 17
Dakota County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 17
Dakota County
Jalu Ganti

Alisha Shelton
CD 2 / LD 18
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Doris Crayton
CD 2 / LD 18
Douglas County
Delegasi Awéwé

Michael Young
CD 2 / LD 18
Douglas County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 18
Douglas County
Jalu Ganti

lowong
CD 1 / LD 19
Madison County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 19
Madison County
Jalu Ganti

Leann Widhalm
CD 1 / LD 19
Madison County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1 / LD 19
Madison County
Silih Ganti Awéwé

Anna Marasco
CD 2 / LD 20
Douglas County
Silih Ganti Awéwé

Maureen Monahan
CD 2 / LD 20
Douglas County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 20
Douglas County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 20
Douglas County
Jalu Ganti

Brian Murray
CD 1 / LD 21
Lancaster County
Delegasi Jalu

Brodey Weber
CD 1 / LD 21
Lancaster County
Jalu Ganti

Michelle Walker
CD 1 / LD 21
Lancaster County
Delegasi Awéwé

Debi McGee
CD 1 / LD 21
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Tom Havelka
CD 1 / LD 22
Platte County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 22
Platte County
Jalu Ganti

lowong
CD 1 / LD 22
Platte County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1 / LD 22
Platte County
Silih Ganti Awéwé

Jennifer Norris
CD 2 / LD 23
Adams County
Delegasi Awéwé

Christopher Navrkal
CD 2 / LD 23
Butler County
Jalu Ganti

Larissa Schultz
CD 2 / LD 23
Saunders County
Silih Ganti Awéwé

Mikel-Jon Divis
CD 2 / LD 23
Saunders County
Delegasi Jalu

Alex Kufeldt
CD 1/3 / LD 24
Seward County
Delegasi Jalu

Stephanie Nantkes
CD 1/3 / LD 24
Seward County
Silih Ganti Awéwé

Kuburan Shannon
CD 1/3 / LD 24
York County
Delegasi Awéwé

Quinton Corwin
CD 1/3 / LD 24
York County
Jalu Ganti

lowong
CD 1 / LD 25
York County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 25
York County
Jalu Ganti

lowong
CD 1 / LD 25
York County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1 / LD 25
York County
Silih Ganti Awéwé

Courtney Lyons Breitkreutz
CD 1 / LD 26
Lancaster County
Delegasi Awéwé

Stephanie Matejka
CD 1 / LD 26
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

lowong
CD 1 / LD 26
Lancaster County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 26
Lancaster County
Jalu Ganti

Christa Yoakum
CD 1 / LD 27
Lancaster County
Delegasi Awéwé

Allan Eurek
CD 1 / LD 27
Lancaster County
Jalu Ganti

Shirl Mora James
CD 1 / LD 27
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Zachary James
CD 1 / LD 27
Lancaster County
Delegasi Jalu

Gerry Finnegan
CD 1 / LD 28
Lancaster County
Jalu Ganti

Jane Raybould
CD 1 / LD 28
Lancaster County
Delegasi Awéwé

Andrea Evans
CD 1 / LD 28
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Thomas Héjo
CD 1 / LD 28
Lancaster County
Delegasi Jalu

Hana Wroblewski
CD 1 / LD 29
Lancaster County
Delegasi Awéwé

JoAnn Emerson
CD 1 / LD 29
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Roger Eschliman
CD 1 / LD 29
Lancaster County
Delegasi Jalu

Thomas Blanton
CD 1 / LD 29
Lancaster County
Jalu Ganti

David Anderson
CD 1/3 / LD 30
Kabupaten Gage
Delegasi Jalu

John Goldrich
CD 1/3 / LD 30
Lancaster County
Jalu Ganti

Penny Greer
CD 1 / LD 30
Lancaster County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1/3 / LD 30
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Patrick Leahy
CD 2 / LD 31
Lancaster County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 31
Lancaster County
Jalu Ganti

lowong
CD 2 / LD 31
Lancaster County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 31
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Mark Metcalf
CD 1/3 / LD 32
Fillmore County
Jalu Ganti

Philip Deevy
CD 1/3 / LD 32
Saline County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1/3 / LD 32
Saline County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1/3 / LD 32
Saline County
Silih Ganti Awéwé

Kathy Jensen
CD 3 / LD 33
Adams County
Delegasi Awéwé

Tom Genung
CD 3 / LD 33
Adams County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 33
Adams County
Jalu Ganti

lowong
CD 3 / LD 33
Adams County
Silih Ganti Awéwé

LeEllen Haynes
CD 3 / LD 34
Aula County
Delegasi Awéwé

Jason Buss
CD 3 / LD 34
Merrick County
Delegasi Jalu

Beunghar Majewski
CD 3 / LD 34
Merrick County
Jalu Ganti

lowong
CD 3 / LD 34
Merrick County
Silih Ganti Awéwé

Judith Vohland
CD 3 / LD 35
Aula County
Delegasi Awéwé

Terry Wegner
CD 3 / LD 35
Aula County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 35
Aula County
Jalu Ganti

Sandy Sevy
CD 3 / LD 35
Aula County
Silih Ganti Awéwé

Cody nikel
CD 1/2 / LD 36
Sarpy County
Delegasi Jalu

Jessica McClure
CD 1/2 / LD 36
Sarpy County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1/2 / LD 36
Sarpy County
Jalu Ganti

lowong
CD 1/2 / LD 36
Sarpy County
Silih Ganti Awéwé

Joan Kuzma
CD 3 / LD 37
Buffalo County
Delegasi Awéwé

Bill Wozniak
CD 3 / LD 37
Buffalo County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 37
Buffalo County
Jalu Ganti

Annette Wozniak
CD 3 / LD 37
Buffalo County
Silih Ganti Awéwé

Jerrell Johnson
CD 3 / LD 38
Clay County
Jalu Ganti

Elena Olson King
CD 3 / LD 38
Phelps County
Delegasi Awéwé

Philip Lyon
CD 3 / LD 38
Beureum Willow County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 38
Beureum Willow County
Silih Ganti Awéwé

Paul Theobald
CD 2 / LD 39
Beureum Willow County
Delegasi Jalu

lowong
CD 2 / LD 39
Beureum Willow County
Jalu Ganti

lowong
CD 2 / LD 39
Beureum Willow County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 2 / LD 39
Beureum Willow County
Silih Ganti Awéwé

Seni Tanderup
CD 3 / LD 40
Antelop County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 40
Antelop County
Jalu Ganti

lowong
CD 3 / LD 40
Antelop County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 3 / LD 40
Antelop County
Silih Ganti Awéwé

Carol Leth
CD 3 / LD 41
Howard County
Delegasi Awéwé

Mena Sprague
CD 3 / LD 41
Howard County
Silih Ganti Awéwé

lowong
CD 3 / LD 41
Howard County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 41
Howard County
Jalu Ganti

Christie Parker
CD 3 / LD 42
Lincoln County
Silih Ganti Awéwé

Shaun Baker
CD 3 / LD 42
Lincoln County
Delegasi Jalu

Susan Conrad
CD 3 / LD 42
Lincoln County
Delegasi Awéwé

Terry Sigler
CD 3 / LD 42
Lincoln County
Jalu Ganti

Pucuk Pettigrew
CD 3 / LD 43
Cherry County
Jalu Ganti

Roger Wess
CD 3 / LD 43
Dawes County
Delegasi Jalu

Becky Potmesil
CD 3 / LD 43
Sheridan County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 3 / LD 43
Sheridan County
Silih Ganti Awéwé

Ann Trullinger
CD 3 / LD 44
Dawson County
Silih Ganti Awéwé

Sharlette Schwenninger
CD 3 / LD 44
Gosper County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 3 / LD 44
Gosper County
Delegasi Jalu

lowong
CD 3 / LD 44
Gosper County
Jalu Ganti

Nancy témbal
CD 1 / LD 45
Sarpy County
Delegasi Awéwé

Robert Ligon
CD 1 / LD 45
Sarpy County
Jalu Ganti

Roy Gertig
CD 1 / LD 45
Sarpy County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 45
Sarpy County
Silih Ganti Awéwé

Lukas Peterson
CD 1 / LD 46
Lancaster County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1 / LD 46
Lancaster County
Jalu Ganti

lowong
CD 1 / LD 46
Lancaster County
Delegasi Awéwé

lowong
CD 1 / LD 46
Lancaster County
Silih Ganti Awéwé

Claudette Smith
CD 3 / LD 47
Taman County
Silih Ganti Awéwé

Ann Klein
CD 3 / LD 47
Keith County
Delegasi Awéwé

Randy Fair
CD 3 / LD 47
Keith County
Delegasi Jalu

James Moore
CD 3 / LD 47
Sioux County
Jalu Ganti

Kay Thomas
CD 3 / LD 48
Scotts Bluff County
Silih Ganti Awéwé

Marci Docekal
CD 3 / LD 48
Scotts Bluff County
Delegasi Awéwé

Ryan Griffin
CD 3 / LD 48
Scotts Bluff County
Delegasi Jalu

Bob Hawley
CD 3 / LD 48
Scotts Bluff County
Jalu Ganti

Lorri Koperski
CD 1/2 / LD 49
Sarpy County
Delegasi Awéwé

Michael Koperski Jr.
CD 1/2 / LD 49
Sarpy County
Delegasi Jalu

lowong
CD 1/2 / LD 49
Sarpy County
Jalu Ganti

Lisa Fricke
CD 1/2 / LD 49
Sarpy County
Silih Ganti Awéwé

Partai kabupaten di peuntas nagara urang maénkeun peran penting dina ngaktipkeun sareng nguatkeun dasar tina Nebraska Democratic Party. Janten anggota partai kabupaten anjeun mangrupikeun cara anu saé pikeun aub dina tingkat lokal, sareng ngadukung calon sareng nilai-nilai Démokratik di komunitas anjeun.

Upami anjeun gaduh patarosan, mangga ngahubungan kami di info@nebraskademocrats.org atawa 402-434-2180. Nebraska Democratic Party hoyong pisan masihan inpormasi atanapi dukungan ka individu anu hoyong ngaktipkeun Partai Démokratik di daérahna.

Nelepon (402) 434-2180 atanapi email kami di info@nebraskademocrats.org pikeun inpo kontakna

Adams
Andrew McCarty

Antelop
DONGENG

Arthur
DONGENG

Banner
DONGENG

Blaine
Conrad Zutavern

Boone
Constance Dobson

Kotak Butte
Ashley Gedang

Boyd
Marlo Johnson

Brown
DONGENG

Kebo
John Turek

Burt
DONGENG

Butler
Christopher Navrkal

Cass
Mark Minchow

Cedar
DONGENG

Ngudag
DONGENG

Ngudag
Tyler Pribbeno

buah Cherry
Pucuk Pettigrew

Cheyenne
Clara Benisek

Liat
Jerrell Johnson

Colfax
Gregory Vacha

Cuming
Jon Bailey

Custer
Zac Daddy

Dakota
Delmer Adam

Dawes
Roger Wess

Dawson
Ann Trullinger

Deuel
DONGENG

Dixon
Susan Richards

Dodge
Janet Stewart

Douglas
Clarence "CJ" Raja

Dundy
DONGENG

Fillmore
Mark Metcalf

Franklin
DONGENG

Tepi wates
DONGENG

Tungku
Cathy Schievelbein

Gage
David Anderson

Kebon
Claudette Smith

Garfield
DONGENG

Gosper
Sharlette Schwenninger

Ngabulkeun
DONGENG

Greeley
DONGENG

Aula
Guillermo Peña

Hamilton
Michael L. McWilliams

Harlan
DONGENG

Hayes
DONGENG

Hitchcock
DONGENG

Holt
Julie Becker Owens

Pancing
Drew Folk

Howard
Carol Leth

Jefferson
DONGENG

Adang
Ronald Oates

Kearney
DONGENG

Keith
Ann Klein

Keya Paha
DONGENG

Kimball
DONGENG

Knox
DONGENG

Lancaster
Hana Wroblewski

Lincoln
Terry Sigler

Golongan
DONGENG

McPherson
Terrence Neal

Merrick
Jason Buss

Morrill
DONGENG

Nance
DONGENG

Nemaha
Richard Clopton

Nuckoll
DONGENG

Otoe
Philip Willnerd

Pawnee
Jennifer Stehlik Ladman

Perkins
Robin Quinn

Platte
Tom Havelka

Willow Beureum
Gary Kakuatan

Richardson
Vicki Bangert

Batu
DONGENG

Uyah
Philip Deevy

Sarpy
Charlene Ligon

Saunders
Larissa Schultz

Scottsbluff
Marci Docekal

Seward
Jessica Manley

Sheridan
Becky Potmesil

Sherman
DONGENG

Sioux
James Moore

Stanton
DONGENG

Thayer
DONGENG

Thomas
Connie Broweleit

Thurston
Danelle Smith

Lebak
DONGENG

Washington
Jo-el Chiles

Wayne
Kristine Kinzie

Wébster
DONGENG

Gancang
DONGENG

York
Lora Boyer