Patugas Démokratik

Sénator Nagara

Getih Carol

Kacamatan 3

Mike McDonnell

Kacamatan 5

Machaela Cavanaugh

Kacamatan 6

Tony Vargas

Kacamatan 7

Megan Hunt

Kacamatan 8

John Cavanaugh

Kacamatan 9

Terrell McKinney

Kacamatan 11

Wendy DeBoer

Kacamatan 10

Justin Wayne

Kacamatan 13

Lynne Walz

Kacamatan 15

Nebraska Senator John Fredrickson. District 20. November 14, 2022. Photo by Craig Chandler / University Communication.

John Fredrickson

Kacamatan 20

George Dungan

Kacamatan 26

Anna Wishart

Kacamatan 27

Jane Raybould

Kacamatan 28

Eliot kertar

Kacamatan 29

Danielle Conrad

Kacamatan 46

Walikota

Mil Bannan, Chadron
Heath Mettler, Battle Creek
Nanette Shackelford, Clay Center
Marcus Kloepping, Cozad
Jerry Yacevich, Kota Dakota
Julie Deepe, Deshler
Douglas Hanson, Hickman
Leirion Gaylor Baird, Lincoln
Ted Griess, Minden
Donald Graff, Osceola
Charlie Hatfield, Kota Pawnee
Jon Knutson, Schuyler
Josh Eickmeier, Seward
Sonia Schmidt, Unggul
Jane Walford, Tekamah
Roger Chrans, Wilber
 

Déwan Atikan Nagara

Lisa Fricke
Patsy Koch-Johns
Deborah Neary
Jacquelyn Morrison 
 

Déwan Bupati Nebraska Universitas

Elizabeth O'Connor
Barbara Weitz
 

Déwan Kota, Dewan sareng Déwan County

Donald Prochaska, Déwan Désa Abie
Carroll Krivanek, Déwan Désa Abie
LaVerne Krivanek, Déwan Désa Abie
Joshua Grummert, Adams County Surveyor
David Kramer, Déwan Township Addison
Bob Sandman, Otoritas Bandara Albion
Jason Tisthammer, Déwan Kota Albion
Linda Thompson, Déwan Désa Alda
Margie Durflinger, Déwan Désa Alexandria
Scott Williams, Déwan Désa Allen
Earl Jones, Déwan Kota Alliance
Pasha Korber-Gonzalez, Déwan Kota Alliance
Tanyor Joe Gilligan, Déwan Désa Anselmo
Dennis Johnson, Déwan Township Antelope
James Steinkruger, Déwan Township Antelope
Nathan Seitz, Déwan Kota Auburn Ward 3
Paul Lackore, Déwan Kota Aurora
Richard Phillips, Déwan Kota Aurora
Linda Soderquist, Déwan Désa Axtell
Kevin Uhrmacher, Déwan Township Ayr
Keith Maguire, Barneston Township Board
Louis Svoboda, Déwan Désa Barneston
Connie Scholz, Déwan Désa Bellwood
Mike Hudson, Déwan Désa Belvidere
Tom Priefert, Déwan Désa Belvidere
David Niemeier, Blakely Township Board
Dennis Husa, Blue Springs / Wymore Township Board
Dwaine Brabec, Bohemia Township Board
Michele Tegtmeier, Déwan Désa Burchard
Donald James Dempkey, Butler Township Board
Kimberly Marty Lillegard, Déwan Déwan Lebah
Christopher Shipley, Déwan Désa Lebah
Angela Ohlrich, Déwan Désa Belden
Janice Wobbenhorst, Déwan Désa Belden
Max Christensen, Déwan Township Bellcreek
Justin Webster, Déwan Township Bellcreek
Thomas Burns, Déwan Kota Bellevue
Don Preister, Déwan Kota Bellevue
Richard Hoarty, Déwan Township Bennett
Stephanie Scherbarth, Déwan Désa Big Springs
Susan Scofield, Déwan Township Bohemia
Larry Boska, Pangawas Boyd County
Leslie Purviance, Boyd Pengawas Kab
James Gilg, Déwan Désa Kota Budak
Marlo Johnson, Déwan Désa Bristow
Paul Holland, Pegat Bow Déwan Kota Ward Kulon
Natisha Winkelman, Déwan Désa Brownville
Craig Forbes, Déwan Désa Brunswick
Johnny Robinson, Déwan Désa Burr
Theodore Connealy, Burt County Supervisor
Dale Webster, Burt County Supervisor
Steven Skupa, Déwan Désa Campbell
Dale Sharp, Komisi Komisioner Cass County
Jennifer Sommer, Komisi County Cass
Steven Sharp, Désa Désa Cedar Creek
Jerry Bongers, Déwan Township Center
James Chvatal, Déwan Township Center
Jim Jelinek, Center Township Board
Ronald Kennedy, Déwan Kota Pusat
Matthew Doerr, Déwan Pusat Kota
Cheryl Welch, Déwan Kota Chadron
James Reinsch, Dewan Kota Chelsea
 Daniel Ourada, Dewan Kota Chester
Ashley Wit, Déwan Désa Chester
David Dunnigan, Clatonia Township Board
Marsha Hart, Déwan Désa Clearwater
Chad Frerichs, Déwan Désa Coleridge
James Parsons, Déwan Désa Clarks
Richard Shaw, Déwan Pengawas Clay County
Douglas Novotny, Déwan Kampung Kolon
Katherine Lopez, Déwan Kota Columbus Ward 2
Maynard Flamme, Déwan Township Cotterell
John Oeltjen, Déwan Township Cottonwood
Richard Wallace, Board Désa Keuyeup Dusun
Edwin Kuhnel, Déwan Kota Crawford
Mark Ripp, Déwan Kota Creighton
Charles Vyhnalek, Déwan Kota Crete
Roy Liermann, Cuming County Déwan
Kevin Hasemann, Déwan Township Cuming
Nick Luebbert, Cuming Township Board
Jerrod Burke, Déwan Kota Curtis
Tony Gomez, Komisi Dakota County
Lawrence Albenesius, Komisi Dakota County
Robert Giese, Komisi Dakota County
Thomas Kobus, Déwan Kota Daud
Kevin Woita, Déwan Kota David Ward 2
Dennis McClarnen, Déwan Désa Dawson
Tanner Bacon, Déwan Township Decatur
Michael Compton, Perwira Kota Decatur
Dean Witulski, Déwan Désa Denton
Clair Arens, Déwan Township Dolphin
Maureen Boyle, Komisaris Douglas County
James Cavanaugh, Komisaris Douglas County
Roger Garcia, Douglas County Komisaris
Chris Rodgers, Komisaris Douglas County
Milton Odvody, Douglas Township Board
Debbie Clark, Déwan Désa Douglas
Randy Holdsworth, Déwan Désa Douglas
Richard Rexroth, Déwan Désa Dubose
Steven Wilson, Déwan Désa Dunbar
Dean Hottovy, Déwan Déwan Dwight
James Dobbins, Déwan Désa Eagle
Robin Skinner, Déwan Kota Edgar
Daniel Shaw, Déwan Township Edgar
Annette McCann, Déwan Désa Edison
Dallas Donscheski, Déwan Désa Elba
Douglas Havlovic, Elk Township Board
Schyler Shanahan, Déwan Township Elk
Larry Bergmeier, Elm Township Board
Terrance Bures, Elm Township Board
Douglas Curtis, Déwan Désa Elsie
Mark Graf, Déwan Désa Emerson
Tracy Arntt, Déwan Désa Endicott
Doug Banzhaf, Déwan Désa Eustis
Ronald Brovont, Déwan Township Everett
Mike Schuler, Everett Township Board
Glen Kassmeier, Déwan Township Everett
Gary Skalka, Déwan Township Fairfield
Edward O'Grady, Otoritas Bandara Curug Kota
Donald Ferguson, Déwan Kota Curug
Kaylie Ractliffe, Déwan Kota Falls
Carla Rhodd, Déwan Kota Curug
James Wisdom, Déwan Kota Curug
Roger Becker, Déwan Désa Fordyce
Douglas Stevens, Déwan Désa Fordyce
Robert Nieto, Jr., Ft. Calhoun Township Board
Janet McLaughlin, Déwan Désa Asuh
Jeremy Robinson, Déwan Désa Asuh
Mark Jensen, Déwan Kota Fremont
Phyliss Ryan, Déwan Kota Sobat
Denise Elliott, Déwan Désa Funk
Wren Trosper, Furnas County Noxious nalungtik Board
Don Schuller Gage County Supervisor Dist. 6
Marilyn Patsch, Déwan Désa Garland
Dan Schmidt, Garrison Désa Board
Jenny Hoarty, Déwan Kota Geneva Ward 1
Apryl Schwarz, Déwan Kota Jenéwa, Ward 2
Cody Nuss, Giltner Désa Board
Dale Beran, Déwan Township Glenwood
Donald Kostal, Déwan Township Glenwood
Jamie Knisley, Déwan Désa Goehner
Angela Ostrander, Déwan Désa Goehner
Jay Richeson, Déwan Kota Gothenburg
Monty Bowman, Déwan Rumah Sakit Gothenburg
Richard Fessler, Déwan Désa Grafton
Francis Keenan, Déwan Township Grafton
Jack Sheard, Déwan Kota Grand Island Ward 1
Glenn Eichelberger, Déwan Township Grant
Kenneth James, Déwan Township Grant
Walter Knehans, Déwan Township Grant
Steve Heesacker, Déwan Township Granville
Michael Goldfish, Komisaris Greeley County
Joseph Leslie, Komisaris Greeley County
Douglas Wrede, Komisaris Greeley County
Kayla Kilgore, Déwan Désa Gresham
Tom Luettel, Déwan Désa Gresham
Jason Stahr, Déwan Kota Gretna
Robert Wink, Déwan Désa Hallam
Mary Heinrichs, Déwan Town Town Hamilton
Kenneth Ockinga, Déwan Township Hanover
Brenda Engelman, Déwan Désa Harbine
Marjorie Renz, Déwan Hardy Désa
Loretta Jurgensmier, Déwan Désa Heartwell
Kyle Timmerman, Déwan Kota Hebron
David Shafer, Déwan Townland Highland
Gary Eckmann, Hill Township Board
Randy Hanson, Déwan Town Town
Scott McDonald, Komisi Hitchcock County
Donna Fisher, Déwan Désa Holstein
Brett Wells, Déwan Township Holt
Rita Cuda, Hooper Township Board
Nancy Mostek, Déwan Kota Hooper
David Boehle, Komisaris Howard County
David Eurek, Dewan Wali Howells
Lyle Welch, Déwan Désa Hubbell
Nick Colton, Déwan Kota Kaisar
Jerry Abrahamson, Déwan Désa Inglewood
George Ablott, Inland Township Board
Darrel McCartney, Inland Township Board
Randi Morton, Déwan Désa Jackson
Judy Kotrous, Déwan Township Jefferson
Jimmie Kotrous, Déwan Township Jefferson
Pamela Clay, Dewan Désa Johnstown,
Kathy Jensen, Dewan Wali Juniata
Jennifer Uldrich, Déwan Désa Juniata
Rene Colon, Déwan Désa Kenesaw
Wesley Hill, Déwan Désa Kilgore
Lawrence Engstrom, Komisaris County County
Christa Yoakum, Komisaris County Lancaster
Sean Flowerday, Komisaris Lancaster County
Rick Vest, Komisaris Lancaster County
Kelly Sell, Déwan Kota La Vista
Kevin Wetuski, Déwan Kota La Vista 
Miranda Moisant Hlavac, Déwan Désa Leshara
Melvina Ruhe-Langfeld, Déwan Désa Leshara
Scott Cernin, Déwan Kelurahan Leshara
John McKenzie, Déwan Township Lewis
John Becker, Déwan Township Liberty
Thomas McGuire, Déwan Township Liberty
Zachary Mora-James, Otoritas Bandara Lincoln
Tom Beckius, Déwan Kota Lincoln
James Michael Bowers, Déwan Kota Lincoln
Jane Raybould, Déwan Kota Lincoln
Bennie Shobe, Déwan Kota Lincoln
Tammy Ward, Dewan Kota Lincoln
Sändra Washington, Dewan Kota Lincoln
Paul Coufal, Lincoln Township Board
Robert Evert, Lincoln Township Board
David Koenig, Lincoln Township Board
Zachary Michael, Croghan, Déwan Linwood Désa
Jason Lauritsen, Déwan Township Logan
Gerald Nebuda, Déwan Township Logan
Kurt Rewinkel, Déwan Township Logan
Brandon Anderson, Lone Tangkal Township Board
Patricia Hogancamp, Déwan Désa Lorton
Tricia Kuszak, Déwan Kota Loup
Michael King, Otoritas Bandara Kota Loup
Betty Wilson, Déwan Désa Lyman
Robert Swanson, Lynn Township Board
Tyler Vacha, Déwan Kota Lyons
Tom Moore, Macon Township Board
John Bryant, Komisaris County McPherson
Joseph Srajhans, Déwan Township Madison
Jerad Little, Déwan Désa Malcolm
Jeff, Schweitzer, Déwan Désa Malcolm
Donald Paseka, Dewan Township Maple
Chris Simanek, Mariposa Township Board
Jerry Mullen, Déwan Désa Maywood
Gene Weedin, Déwan Kota McCook
Thomas Hoarty, Déwan Désa McCool Jct
Douglas Whalen, Déwan Désa Mclean
Jeffrey Arensdorf, Komisi County McPherson
Bill Thorson, Déwan Désa Mead
Clifford Yrkoski, Merrick County Déwan
Dean Siefkes, Déwan Township Midland
John Dondlinger, Déwan Township Momence
Patrick Kamler, Momence Township Board
Patrick O'Brien, Momence Township Board
Eva Crawford, Déwan Rumah Sakit Mullen
Shelby Ridenour, Déwan Désa Mullen
Michael Dunn, Déwan Désa Naponee
Susan Koso, Déwan Désa Nemaha
Timoteus Nollette, Déwan Désa Nenzel
Barbara Rezac, Newman Township Board
Nancy O'Connor, Déwan Township Nickerson
Valjean Boies, Déwan Désa Nickerson
James Tikalsky, Déwan Township Niobrara
Emily Kirschenmann, Déwan Kota Bend Utara
Tom Mullally, Déwan Kota Bend Utara
Ken Streff, Déwan Kota Bend Utara
Kyle Rutt, North Franklin Township Board
James Nisley, Kalér Déwan Kota Platte
Wayne Christensen, Oak Creek Township Board
Arnold Cihal, Oak Creek Township Board
Eileen Rock, Déwan Township Oak Creek
Roland Richards, Déwan Townland Oakland
Richard Kopecky, Déwan Désa Octavia
Terri Garland, Déwan Désa Ohiowa
Daniel Stanek, Déwan Désa Ohiowa
Michael Daniel Homan, Déwan Town Olive
Robert Jones, Déwan Town Olive
Danny Begley, Déwan Kota Omaha
Pete Festersen, Déwan Kota Omaha
Juanita Johnson, Déwan Kota Omaha
Vinny Palermo, Déwan Kota Omaha
Nancy Krysl, Déwan Kota O'Neill
Timothy Roger Stethem, Bangsal Déwan Kota Ord 3
Gregory Weiland, Déwan Désa Overton
Kevin Zulkoski, Déwan Désa Overton
Jerad Sornson, Komisi Otoe County
Dave Bures, Paddock Township Board
Theodore Hajek, Dewan Paddock Township
Dennis Kostal, Paddock Township Board
Hannah Perdue, Déwan Désa Palmyra
William Thomas, Déwan Désa Palmyra
James Craig, Déwan Désa Panama
Steven Engberg, Déwan Kota Papillion
Tom Mumgaard, Déwan Kota Papillion
Ron Seitz, Komisaris Pawnee County
David Powley, Déwan Désa Pender
Robbie Welsh, Déwan Désa Pender
Brent Sebade, Perry Township Board
Marty Peregoy, Déwan Kota Peru
Cate Wyckoff, Déwan Kota Peru
Jared Baumann, Déwan Kota Pierce
Jody Lahir, Déwan Kota Plainview
Michael D. Croghan , Platte Township Board
Adam Taylor, Déwan Township Platte
Jeanie Brookhouser, Déwan Kota Plattsmouth Ward 2
Carolee Bohuslavsky, Déwan Township Plum Creek
Robert Herring, Déwan Township Pohocco
Darold Carlstrom, Déwan Désa Polk
Kari Lowe, Déwan Kota Ponca Bangsal 2
Mark Poulosky, Déwan Township Ponca
Lance Schuler, Déwan Township Quinnebaugh
Brian Kavanaugh, Déwan Kota Ralston
Bennard Preis, Déwan Kota Ralston
James Sweeney, Déwan Kota Ravenna
Neil Peed, Déwan Township Raymond
Mark Shonka, Baca Déwan Township
Theodore Glock, Dewan Township Maca
Ronald Brumbaugh, Otoritas Bandara Awan Beureum
Dan Coufal, Richardson Township Board
Duane Tejral, Déwan Township Richardson
Ronald Tippery, Déwan Wali Richland
Daniel Kahlandt, Déwan Township Riverside
Joe Bordovsky, Rock Creek Township Board
Lyle Cuda, Rock Creek Township Board
Janice Noyd, Déwan Wali Rogers
Quincey Smith, Déwan Désa Rulo
Philip Hardenburger, Komisi Saline County
Janet Henning, Komisi Saline County
Russell Karpisek, Komisi Saline County
Marvin Kohout, Komisi Saline County
Ronald Meusch, Déwan Towns Savannah
Antonio Rodriguez, Déwan Kota Schuyler
Ellen Beck, Déwan Kota Seward
Alyssa Hendrix, Déwan Kota Seward
Robert Vrbka, Komisi Seward County
Thomas Bandur, Komisi Sherman County
Kenneth Kaslon, Komisi Sherman County
Fred Wright, Sisilia Township Board
Valerie Pike, Déwan Désa Bend Kidul
Daniel Bousquet, Déwan Kota Sioux Kidul
Jose Lupe Gonzalez, Déwan Kota Sioux Kidul
Gene Hitchler, Déwan Désa Spalding
Dan Craney, Déwan Kota Springfield
Kacie Murtha, Déwan Kota Springfield
Roy Swenson, Déwan Kota Springfield
Kenneth Ortmeier, St Charles Township Board
Jody Albrecht, Déwan Désa Helena St.
Catherine Kowalski, Déwan Kota St. Paul
Dan Craney, Déwan Kota Springfield
Roy Swenson, Déwan Kota Springfield
Paul Poeschl, Déwan Kota Stanton Ward B
Russell Kleinschmidt, Déwan Township Stanton
Donna Thompson, Déwan Désa Staplehurst
Jerry Joy, Déwan Désa Stella
Ralph Wusk, Déwan Désa Sterling
Martin Pohlman, Otoritas Bandara Unggul
Steve Fox, Déwan Kota Unggul
Carrie Lemke, Déwan Kota Unggul
Marlene Dubois, Déwan Township Sutton
Dayle Dubois, Déwan Township Sutton
Thomas Bass, Déwan Désa Swanton
Lynn Strouf, Déwan Désa Swanton
Jerry Werner, Déwan Kota Syracuse
Erin Arguello, Déwan Désa Talmage
Ruth Mausbach, Déwan Désa Tarnov
Jane Walford, Déwan Kota Tekamah
Mike Minzey, Bangsal Déwan Kota Terrytown 2
Géorgia Mayberry, Thurston County Board
James Harga, Sr., Thurston County Board
Jim Dahlman, Thurston Désa Board
George Johnson, Déwan Désa Thurston
Gary Dick, Déwan Désa Tobias
Tina Olerich, Déwan Township Turki Creek
Janet Oelke, Déwan Désa Unadilla
Blake Rife, Déwan Township Union
Meredeth Rife, Déwan Township Union
Karen Phillis Fritschle, Déwan Désa Uni
Allen J. Cetak, Valley County
Déwan
Timothy Becker, Déwan Township Valley
Mary Eiler, Déwan Désa Verdel
Denise Koso, Déwan Désa Verdon
Barton Robinson, Déwan Township Verona
Alvin Nielsen, Désa Déwan Taylor
Justin Holsing, Déwan Désa Virginia
Larry Soderberg, Déwan Kota Wakefield
Thomas Keim, Déwan Township Wakefield
Michael Muller, Déwan Township Wakefield
Mike Grant, Déwan Désa Walthill
Waylon Oldman, Déwan Désa Walthill
Gwendolyn Porter, Déwan Désa Walthill
Gene Sorensen, Déwan Désa Waterbury
Larry Lee, Déwan Wali Waterloo
William Schumacher, Déwan Désa Wausa
Randy Kreikemeier, Déwan Townster Webster
John Lowe, Déwan Township Biru Kulon
Walter Boham, Déwan Township Kulon
Scott Woitalewicz, Déwan Désa Kulon
Allen Brozovsky, Déwan Kota Wilber
Wayne Adang, Déwan Désa Wilcox
Ilona Maney, Déwan Désa Winnebago
Roland Warner, Déwan Désa Winnebago
Denise Bellanger, Déwan Désa Winnebago
Heather Rotter, Déwan Kota Walungan Kai
Patrick Werner, Woodville Township Board
Terence Pinkelman, Déwan Désa Wynot
Vicki Northrop, Déwan Kota York
Bryon Ueckert, Déwan Kota Valley
 

Pajabat Kota jeung Kabupatén

Rachel Shrader, Antelop County nalungtik Board
Becky Swanson, juru tulis Arthur County
John Morgan, Boone County Jaksa
Kellie John, Kebo County ngadaptar tina Akte
Jean Sidwell, Bendahara County Buffalo
Michele Quick, juru tulis Burt County Pengadilan Distrik
Robert Pickell, Sheriff Burt County
Thomas Dion, Butler County Sheriff
Teresa Salinger, Cass Asesor Kab
E. Michael Slattery, Bek umum Cass County
David Dowling, Clerk Cedar County / Komisaris Pemilihan / Ngadaptar Akte
Cedar County Clerk
Shelley Bowlin, Bendahara Cheyenne County
Viola Bender, Penilai Colfax County
Janis Kasik, Bendahara Colfax County
Conni Gracey, juru tulis Custer County
Kathy Wiltgen, Dakota County Clerk of Pangadilan District
Louvontree Hunter, Pembela Umum Dakota County
Fajar Bousquet, Dakota County Bendahara
Paul Vaughan, Pangacara County Dodge
Fred Mytty, juru tulis Dodge County
Diane Battiato, Penilai Douglas County / Pendaptaran Deeds
Dan Esch, juru tulis Douglas County
Thomas Doyle, Insinyur Douglas County
Thomas Riley, Bek Douglas County
John Ewing, Bendahara Douglas County
Fajar Hill, juru tulis Gage County
Patti Milligan Gage County Penilai
Diane Wells Gage County Clerk of Pangadilan District
Laurie Wollenburg Gage County Bendahara
Cindy Bassett, Pengacara County Greeley
Mary McGuire, Bendahara Greeley County
Kathy Sweeney, Majelis Clerk Greeley County
Sharon Rosander, Wakil Bendahara Greeley County
Vicki Goodrich, Bendahara Greeley County
Jacqueline Wells, Officer Layanan Greeley County VA
Mindy Grossart, juru tulis Greeley County
Paul Deaver, Greeley County Sheriff
Joseph Cook, Dewan Otoritas Bandara Aula County
Francis Hannon, Déwan Garpu County County
Janet Dietz, juru tulis Harlan County
Chris Becker, Sheriff County Harlan
Sandy Artz, Bendahara Harlan County
Rodney Smith, Pembela Umum Holt County
Thomas Welsh, Holt County Weed Control Otoritas
Jessica Hampton, Hooker County Clerk
Timothy Aitken, Howard County Surveyor
Mary Banahan, Penilai Jefferson County
Myra Johnson, Kearney County Clerk
Randy Fair, Keith County Attorney
Kaye Thiede, Bendahara Keya Paha County
Matthew Fischer, Knox Clerk of Pengadilan Distrik
Monica McManigal, Knox County Penilai
Dan Nolte, Lancaster County Assessor / Ngadaptar akta
Matt Hansen, juru tulis Lancaster County
Kristi Egger, Bek Umum Lancaster County
Rachel Garver, Bendahara Lancaster County
David Smith, Otoritas Bandara Lexington
Robert Lindemeie, Pembela Umum Lincoln County
Justin Roberts, Lincoln County Board Weed
Linda L. Hayden, Morrill County Pangadilan Clerk
Danette Zarek, juru tulis Nance County
Cole Sharp, Komisi Keuangan Kota Nebraska
Joe Chaney, Komisi Jalan Kota Nebraska
Joyce Oakley, juru tulis Nemaha County
Jana Gerdes, Bendahara Nemaha County
Jennifer Bassinger, juru tulis Otoe County
Mike Ziskey, Bek Umum Otoe County
Colin Caudill, Sheriff Otoe County
David Schmitz, Surveyor County Otoe
Nickola Kreifels, Bendahara Otoe County
Vickie Wiers, Pawnee County Assessor
Jayme Reed, Sheriff Pawnee County
Jim Raabe, Déwan Pancén Noxious Pierce County
Carl K. Hart, Jr, Pangacara Platte County
Robert Lindemeier, Pembela Umum Platte County
Debra Girard, juru tulis Polk County 
Douglas Merz, Pengacara Richardson County
James E. Anderson, Rock County Sheriff
Brandi Kelly, Penilai Saline County
Alan Moore, Sheriff County Saline
Debbie Spanyers, Bendahara Saline County
Marcia Kaslon, bendahara Sherman County
Marcy Sekutera, juru tulis Sherman County
Gary Carson, Stanton County nalungtik Superintendent
Brett Langley, Otoritas Bandara Tekamah
Marie Rauner, juru tulis Thayer County
Lorissa Heartman, Clerk Thomas County
Susie Schrieber, Thurston County Assessor
Robin Christiansen, Bendahara Thurston County
Brandon Hanson, Pangacara Valley County
Paula Musil, juru tulis Valley County
Steven Mencke, Washington County Assessor
David Ley, Otoritas Bandara Wayne
Fajar Duffy, Penilai Wayne County
Terry Schulz, Wayne County Surveyor
Louise Petsch, Webster County Clerk / ngadaptar tina Akte / Clerk of District Court
David Michel, Bek Umum York County
 

Papan Daya Publik sareng Kabupatén Sumber Daya Alam

Kenneth Eickhoff, Cedar-Knox Public Power District Subdivision 1
Edward Stoltenberg, Central Platte NRD
Stephen Sheen, Central Platte NRD
Alicia Haussler, Central Platte NRD
Galen Frenzen, Distrik Tenaga Umum Cornhusker
Dennis Weiler, Kabupatén Daya Publik Cuming County
Robert Kennicutt, Dawson Public Power District
Rodger Bodas, Kabupatén Daya Publik Dawson
Mary Wroblewski, Dawson Public Power District
Dennis Kuchar, Kabupatén Daya Umum Publik Elkhorn
Dale Kluthe, Distrik Tenaga Umum Howard Greeley
Brian Lukasiewicz, Howard-Greeley Public Power District 
Karen Griffin, Sistem Listrik Lincoln
David Spinar, Lincoln Electric System
Lyle Heinrichs, Saeutik Biru NRD
Joseph Hergott, Saeutik Biru NRD
Theodore Kohtz, Distrik Reklamasi Cekungan Loup
Alan Drozd, Loup Walungan Public Power District
Micheal Fleming, Distrik Daya Publik Sungai Loup
Steve Heesacker, Distrik Daya Publik Sungai Loup
Warren Brakhahn, Handap Big Blue NRD
Robert Lorenz, Handap Big Blue NRD
Chad Weichel, Handap Big Blue NRD
Thomas Higgins, Handap Niobrara NRD
Dwain Marcellus, Handap Niobrara NRD
Kent Pavlik, Handap Niobrara NRD
William Saeger, Handap Platte NRD Kalér
Gene Ruzicka, Handap Platte NRD Kalér
Mark Seier, Handap Platte Kalér NRD
 Deborah Eagan, Handap Platte NRD Kidul
Thomas Green, Handap Platte NRD Kidul
Bruce Johnson, Handap Platte Kidul NRD
   Chelsea Johnson, Handap Platte Kidul NRD
David Landis, Handap Platte NRD Kidul
Lucas Peterson, Handap Platte NRD Kidul
Susan Seacrest, Lower Platte Selatan NRD
Stacie Sinclair, Handap Platte Selatan NRD 
Mark Spangler, Handap Platte NRD Kidul
Daniel Steinkruger, Handap Platte NRD Kidul
William Niedfeld, Handap Platte NRD Kidul
Donald Veskerna, Handap Platte NRD Kalér
Kenneth Vogel, Lower Platte Selatan NRD 
Bradley Wulf, NRD Républik Handap
Tanya Cook, Kabupatén Utilitas Metropolitan
Jim Begley, Kabupatén Utilitas Metropolitan
Gwen Howard, Kabupatén Utilitas Metropolitan
Shane Rippen, Républik Tengah NRD
Fred Christensen, Kabupatén Daya Publik Nebraska
Mary Harding, Kabupatén Daya Publik Nebraska
Gary Thompson, Kabupatén Daya Publik Nebraska
Alan Romine, Nemaha NRD
Kevin Thorne, Nemaha NRD
Lisa Beethe, Nemaha NRD
Jon Keithley, Nemaha NRD
Donald Larsen, Kabupatén Daya Publik Nebraska Kalér-wétan
Dennis Hentzen, Kacamatan Daya Umum Norris 
John Novotny, Kabupatén Daya Publik Norris
Thomas Sieck, Kabupatén Daya Publik Norris
Linda Jedlicka, Subdivisi Distrik Daya Publik Tengah Utara 3
Sara Howard, Distrik Tenaga Umum Omaha
Craig Moody, Distrik Tenaga Umum Omaha
Amanda Bogner, Distrik Tenaga Umum Omaha,
Eric Williams, Distrik Tenaga Umum Omaha
Fred Conley, Papio-Missouri NRD
James Thompson, Papio-Missouri NRD
Larry Bradley, Papio-Missouri NRD
Vernon Kuhnel, Kabupatén Publik Kabupatén Polk County
Wesley Ullrich, Roosevelt Publik Power District Subdivision 2
Dekan Klute, Kabupatén Daya Publik Selatan
Curtis Rohrich, Distrik Daya Umum Kidul
Phyllis Johnson, Tri-Basin NRD
G. Reed Philips, Tri-Basin NRD
David Raffety, Tri-Basin NRD
Eric Brown, Kembar Platte NRD
Kenneth Fults, Kabupatén Kembar Lembah Kembar
Larry Kubik, Kabupatén Kembar Lembah Kembar
Alicia Linda Luebbe, Upper Big Blue NRD
Tod Dorshorst, Luhur Niobrara Bodas NRD
Jay Lee, NRD Republik Luhur

Déwan Perguruan Tinggi Komunitas

Roger Davis, Komunitas Pusat. Paguron luhur
Austin Miller, Pusat Komunitas Pusat
Dan Gancang, Tengah Komunitas College
Dale Zikmund, Pusat Komunitas Pusat
Kristen Dupree, Metro Komunitas College 
Erin Feichtinger, Metro Komunitas College
Roger Garcia, Metro Komunitas College
Ronald nangkeup, Metro Komunitas College
Linda McDermitt, Metro Komunitas College
Maureen Monahan, Metro Community College
Angela Monegain, Metro Komunitas College
Zach Reinhardt, Metro Komunitas College
Michael Young, Metro Komunitas College
Tammy Wright, Metro Komunitas College 
Joetta Brown, Perguruan Tinggi Komunitas Dataran Tinggi
Kirk Crawley, Kampus Komunitas Dataran Tinggi
Kent Miller, Kampus Komunitas Mid-Plains
Michael Owens, Perguruan Tinggi Komunitas Dataran Tinggi
Tyler Pribbeno, Pertengahan Plains Komunitas College
Shirley Petsche, Perguruan Tinggi Komunitas Timur Laut
Robert Feit, Perguruan Tinggi Komunitas Tenggara
James Garver, Tenggara Komunitas College
Joann Herrington, Tenggara Komunitas College 
Sandra Hoffman, Tenggara Komunitas College
Carina McCormick, Tenggara Komunitas College
Donald Reiman, Perguruan Tinggi Komunitas Tenggara
Lynn Schluckebier, Perguruan Tinggi Komunitas Tenggara
William M. Packard, Western Community College
 

Déwan Sakola

Kevin Connot, Dewan Sakola Allen
Fajar Oswald, Dewan Sakola Allen
Jake Sylvester, Déwan Sakola Alliance
Allen Brugh, Dewan Sakola Allen
Christen, Déwan Sakola AM
Shanon Willmont, Déwan Pendidikan Arlington School
Scott Gotschall, Déwan Sakola Atkinson West Holt
Bill Chapin, Déwan Sakola Umum Auburn
Beth Kernes Krause , Déwan Sakola Umum Auburn
Trevor Bonneau, Déwan Sakola Bancroft Rosalie
Michael Nottlemann, Déwan Sakola Bancroft-Rosalie
Kimberly Kildow,
Déwan Sakola Bayard
Donna Stuart, Déwan Sakola Bayard
Doris Martin, Déwan Sakola Beatrice
Charles Riedesel, Déwan Sakola Beatrice
Eric Trusty, Déwan Sakola Beatrice
Sarah Centineo, Déwan Sakola Bellevue
Scott Eby, Déwan Sakola Bellevue
Nina Wolford, Déwan Sakola Bellevue
Brad Renter, Déwan Pendidikan Bennington
Tim Welch, Déwan Sakola Blair
Brandi Petersen, Déwan Sakola Blair
Deanna Bratetic, Déwan Sakola Bloomfield
Christy Mackeprang, Déwan Sakola Bloomfield
Hally Ziegler, Déwan Sakola Bloomfield
Cynthia Nolan, Déwan Sakola Umum Boyd County
Sarah Bolte, Déwan Sakola Bruning
Randall Dobbins, Déwan Sakola Burwell
Derek Snyder, Dewan Sakola Burwell
Liana Hrupek, Dewan Sakola Callaway
Wesley Giehler, Déwan Sakola Cedar Bluffs
Todd Thiesen, Déwan Sakola Cedar Bluffs
Douglas Tonniges, Déwan Sakola Centennial
Brent Kennedy, Déwan Sakola Kota Tengah
Ross Butcher, Déwan Sakola Publik Valley Tengah
Michael Rosander, Déwan Sakola Umum Lebak Tengah
Justin Caspersen, Déwan Sakola Centura
Jeffrey Christensen, Déwan Sakola Centura
Carrie Terry Berry, Déwan Sakola Chase County
Melissa Baumert, Déwan Sakola Clarkson
Sheryl Langdon, Dewan Sakola Clarkson
Timothy Nollette, Déwan Sakola Cody-Kilgore
Candace Becher, Dewan Sakola Columbus
Michael Jeffryes, Dewan Sakola Columbus
Douglas Molczyk, Dewan Sakola Columbus
 Tracey Priefert, Conestoga Sakola Déwan Atikan
Linda Kalbach, Déwan Sakola Crete
Julie Kozisek, Déwan Sakola Crete
Greg Mach, Déwan Sakola Crete
Adam Engelman, Diller-Odell Sakola Board
Kasey Murphy, Diller-Odell Sakola Board
Tami Guenther, Déwan Sakola Crofton
Amanda Groff, Déwan Pendidikan Doniphan
Carol Schnell, Déwan Sakola Dorchester
Kelli Schweitzer, Déwan Sakola Dorchester
Patrick McCarville, Déwan Pendidikan Douglas County Kulon
Kimberly TePoel, Sakola Publik Butler Wétan Kab
Linda Leising, Unit Pelayanan Pendidikan (Arapahoe)
Unit Dinas Pendidikan Betty Meyer (Beatrice)
Terri Haynes, Unit Pelayanan Pendidikan (Chadron)
Jennifer Gedang Dinas Pendidikan (Columbus)
Douglas Pauley, Unit Pelayanan Pendidikan (Columbus)
Matthew Connealy, Unit Pelayanan Pendidikan (Decatur)
Unit Pelayanan Pendidikan Kim Scoville (Elwood)
Richard McGill, Unit Pelayanan Pendidikan (Fremont)
Louise Nabb, Unit Pelayanan Pendidikan (Fremont)
Brett Kuhn, Unit Pelayanan Pendidikan (Gretna)
Adrian Johnson, Unit Pelayanan Pendidikan (Hartington)
Debra Adams Dinas Pendidikan (Hastings)
Rhonda Fleischer Dinas Pendidikan (Hastings)
Victor Jacobson, Unit Pelayanan Pendidikan (Hebron)
Marla kagorengan Unit Dinas Pendidikan (La Vista)
Brett Kuhn Unit Dinas Pendidikan (La Vista)
George Robertson, Unit Pelayanan Pendidikan (Mead)
Gary Schaffer, Unit Pelayanan Pendidikan (Kota Nebraska)
Troy Berryman Unit Pelayanan Pendidikan (Neligh)
William Kuester, Unit Pelayanan Pendidikan (Neligh)
Joyce Baumert, Unit Pelayanan Pendidikan (Schuyler)
Donald Egging, Unit Pelayanan Pendidikan (Sidney)
Helen Sorensen, Unit Pelayanan Pendidikan (Kota Sioux Kidul)
Traci Haglund, Unit Jasa Pendidikan (Wakefield)
Tucker Luhur Unit Dinas Pendidikan (Wakefield)
Sandra Blankenship, Unit Pelayanan Pendidikan (Waverly)
Kristina Radke, Déwan Sakola Elba
Terry Spilinek, Déwan Sakola Elba
Ronald Bode, Déwan Sakola Elgin
Amy Parks, Déwan Pendidikan Elkhorn
Tandaan Wortman, Elkhorn Déwan Atikan
Shannon Coleman, Déwan Sakola Elmwood / Murdock
Sabuk Patricia, Déwan Sakola Emerson-Hubbard
Bill Shanks, Déwan Sakola Emerson-Hubbard
Richard Malcolm, Déwan Sakola Curug Kota
Douglas R. Gergen, Board Sakola Tengah Fillmore
Scott Schelkopf, Dewan Sakola Pusat Fillmore
Michael Bonacci, Déwan Sakola Fort Calhoun
Jon Genoways, Fort Calhoun Sakola Board
Barbara Overleese, Déwan Sakola Franklin
Dan Moran, Déwan Pendidikan Fremont
Pamela Murphy, Déwan Atikan Fremont
Michael Petersen, Déwan Pendidikan Fremont
Terry Sorensen, Déwan Atikan Fremont
Phyllis Nancy Vossler, Déwan Sakola Réncang
Lisa Farrens, Déwan Sakola Garfield County
Kimberly Wadkins, Déwan Sakola Gibbon Kacamatan 2
Christopher Waddle, Déwan Sakola Umum Giltner
Lisa Kuningan, Déwan Sakola Gothenburg
Jon Hudson, Déwan Sakola Gothenburg
Lisa Albers, Déwan Sakola Grand Island
Dan Brosz, Déwan Sakola Grand Island
Eric Garcia-Mendez, Déwan Sakola Umum Grand Island
Lindsey Jurgens, Déwan Sakola Grand Island
Erika Wolfe, Déwan Sakola Pulo Grand
Sore Fajar, Déwan Sakola Gretna
Bill Buettner, Déwan Sakola Aula County
Artie Moeller, Déwan Sakola Aula County
Karl Block, Déwan Sakola Umum Hampton
John Bonham, Déwan Pendidikan Hastings
Jim Boeve, Déwan Pendidikan Hastings
Brent Gollner, Déwan Pendidikan Hastings
Tracey Katzberg, Déwan Pendidikan Hastings
Andrew McCarty, Déwan Atikan Hastings
Rebecca Sullivan, Déwan Pendidikan Hastings
Amy Wolfskill , Dewan Sakola Hershey
Terry Carlstrom, Déwan Sakola Luhur
Casha O'Byrne, Déwan Sakola Hitchcock County
Teresa Kroll, Déwan Sakola Holdrege
Paul Dvorak, Dewan Sakola Howells-Dodge
Heather Macholan, Déwan Sakola Howells-Dodge
Paul Schemek, Déwan Sakola Umum Humphrey
John Nollette, Déwan Sakola Hyannis
Gail Hutt, Déwan Pusat Publik Johnson County
Rebecca Plager, Déwan Sakola Publik Johnson County Pusat
Dave Brandt, Déwan Sakola Umum Kearney
Drew Blessing, Dewan Sakola Umum Kearney 
Lanny Little, Dewan Sakola Kimball
Tom O'Brien, Dewan Sakola Kimball
Lynn Vogel, Dewan Sakola Kimball
Russell Lambert, Kabupatén Sakola Laurel / Concord / Coleridge
Bradley Ekwerekwu, Komunitas Pembelajaran di Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 1
Brian Thommes, Komunitas Pembelajaran di Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 1
Carol Hahn, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kab. 2
Nathan Zingg, Douglas-Sarpy Learning Community Koordinasi Déwan Kacamatan-2
Mark Hoeger, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kab. 3
Tonya Ward, Komunitas Diajar Kabupatén Douglas-Sarpy, Kacamatan 5
Rae Lynne Bredemeier, Dewan Sakola Lewiston
Cindy Benjamin, Déwan Sakola Umum Lexington
Carlos Saiz, Déwan Sakola Umum Lexington
Larry Steinberger, Déwan Sakola Umum Lexington
Barb Baier, Dewan Sakola Umum Lincoln
Kathy Danek, Dewan Sekolah Umum Lincoln
Don Mayhew, Dewan Sakola Umum Lincoln
Annie Mumgaard, Dewan Sakola Umum Lincoln
Bob Rauner, Dewan Sakola Umum Lincoln
Beacom, Déwan Atikan Sakola Logan View
Jackie Heard, Déwan Atikan Sakola Louisville
Duane Schoff, Déwan Sakola Umum Loomis
Cynthia Ericson, Déwan Sakola Loup City
Mike Krolikowski, Déwan Sakola Kota Loup
Jamie Lewandowski, Déwan Sakola Kota Loup
Janelle Krzycki, Déwan Sakola Kota Loup
Loraine Panowicz, Déwan Sakola Kota Loup
Pat Morgan, Loup County Board Sakola
Patrick Morgan, Loup County Board Sakola
April Archer, Déwan Sakola Lyons-Decatur
Chad Brehmer, Déwan Sakola Lyons-Decatur
Debra Grant, Dewan Sakola Macy
Pamela Grant, Dewan Sakola Macy
Sarah Rowland, Dewan Sakola Macy
Amy Spellman, Déwan Sakola Umum Malcolm
Rene Scheer, Déwan Sakola Meridian
Amanda McGill Johnson, Déwan Sakola Millard
Stacy Jolley, Déwan Sakola Millard
Lisa Schoenberger, Dewan Sakola Millard
Karol Garduno, Déwan Pendidikan Minatare School
Kevin Raun, Déwan Sakola Minden
Lisa Chaney, Déwan Sakola Kota Nebraska
Nick Schmitz, Déwan Sakola Kota Nebraska
Michael Hrbek, Déwan Sakola Umum Verdigre
Ronald Gilg, Déwan Sakola Umum Neligh-Oakdale
Patricia Bentzinger, Déwan Pendidikan Norris
Rhonda L. Burbach, Déwan Pendidikan Norris
Jimmy Craig, Déwan Pendidikan Norris
Ivan Mitchell, Déwan Sakola Platte Kalér
Mark Nicholson, Déwan Sakola Platte Kalér
Tania Perlinger, Déwan Sakola Ogallala
Tim Ryan, Dewan Sakola Ogallala
Dan Gramke, Déwan Sakola Oakland-Craig
Kiley Johnson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Tim Magnusson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Diane Pelan-Johnson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Henry Unwin, Déwan Sakola Oakland-Craig
Jim Ayres, Déwan Sakola Ogallala
Clyde Porter, Déwan Sakola Bangsa Omaha
Amanda Tracy Casady, Déwan Sakola Umum Omaha
Jane Erdenberger, Boa Sakola Umum Omahard
Brianna pinuh, Dewan Sakola Umum Omaha
Shavonna Holman, Déwan Sakola Umum Omaha
Ricky Smith, Déwan Sakola Umum Omaha
Marque Snow, Déwan Sakola Umum Omaha
Nick Thielen, Déwan Sakola Umum Omaha
Daniel Hake, Déwan Sakola Umum Palmer
Dean Busch, Dewan Sakola Umum Palmyra
Jaimi Calfee, Dewan Sakola Umum Palmyra
Lisa Hunzeker, Dewan Sakola Pawnee
Maranda Johnson, Dewan Sakola Umum Pender
Jean Karlen, Déwan Sakola Umum Pender
JJ Maise, Déwan Sakola Umum Pender

Matt Peters, Déwan Sakola Umum Pender
Craig Peters, Déwan Sakola Umum Pierce
Todd Wragge, Board Sakola Umum Pierce
William Ziegler, Déwan Sakola Ord
Jared Walahoski, Déwan Sakola Overton
Connie Bowne, Déwan Sakola Papillion La Vista
Suann Witt, Sakola Komunitas Papillion La Vista
Terry Borcher, Déwan Pendidikan Pawnee School
Jon Maise, Déwan Sakola Pender
Theodore Krienke, Déwan Sakola Umum Pierce
Robert Fuller, Déwan Sakola Plattsmouth
Bruce Loeffelholz, Déwan Sakola Pleasanton
Monte Burki, Dewan Sakola Ponca
Keri Rasmussen-Mendoza, Déwan Sakola Potter-Dix <
Jay Irwin, Déwan Pendidikan Ralston
Robin Richards, Déwan Atikan Ralston
Mary Roarty, Déwan Atikan Ralston
Harriet Gould, Déwan Sakola Publik Raymond Pusat
Tara Schirmer, Déwan Sakola Ravenna
Matt Blanchard, Déwan Pendidikan Pusat Raymond
Karen Penne, Sakola Umum Riverside
Daniel Ray, Sakola Umum Riverside
Michelle Milleson, Déwan Pendidikan Sandhills Public School
Cheryl A. Brockman, Déwan Sakola Sandy Creek
Chadwick Dane, Déwan Sakola Sandy Creek
Anita LaPointe, Dewan Sakola Santee
Steven Moose, Déwan Sakola Santee
Donald Pike, Déwan Sakola Santee
Lizzie Swalley, Déwan Sakola Santee
DeWayne L. Wabasha, Déwan Sakola Umum Santee
Loyd Pointer, Dewan Sakola Sargent
Rolland Stefka, Dewan Sakola Sargent
Mynor Hernandez, Déwan Sakola Schuyler
Guadalupe Marino, Déwan Sakola Schuyler
Jonathan Winter, Déwan Distrik Sakola #8
Adam Engelman, Dewan Kabupatén Sakola #100
Mynor Hernandez, Déwan Sakola Schuyler
Bet Merrigan, Déwan Sakola Scottsbluff
Janis Baker, Sakola Umum Scribner-Snyder
Malia E. Nemecek, Scribner / Snyder Déwan Atikan
Paul Duer, Déwan Pendidikan Seward
Danielle Shipley, Déwan Pendidikan Seward
Marla Grier, Déwan Atikan Sakola Kota Sioux Kidul
Debra Schlake, Déwan Sakola Kidul
Jennifer McConville, Distrik Sakola Kulon
Vanessa Cumming, Sakola Umum St Edward
Curt Dubas, Sakola Umum St
David Morfeld, Déwan Atikan Sakola Komunitas Stanton
John Harms, Déwan Sakola Umum Sterling
McKenzie Saathoff, Déwan Sakola Umum Sterling
Kevin McAuliffe, Déwan Sakola Umum Sterling
Jana Hoos, Dewan Sakola Sumner-Eddyville-Miller
LuAnn Schindler, Summerland Déwan Atikan
Brandy Buscher, Déwan Sakola Umum Sutherland
Burt Rogers, Dewan Sakola Tekamah-Herman
Chris Hergott, Déwan Pusat Pusat Thayer
David Baxa, Déwan Sakola Walungan Kembar
John Reeg, Déwan Sakola Walungan Kembar
Ida Miller, Déwan Pendidikan Umo Ho Bangsa
Lisa Miller, Déwan Pendidikan Umo Ho Nation
Lisa Farrens, Déwan Sakola Valley County
Jolene Greenland, Déwan Sakola Valley County
Sandra Hulinsky, Déwan Sakola Valley County
Renae Feilmeier, Déwan Sakola Umum Wahoo
James Randol Sr., Déwan Pendidikan Walthill
Chris Ross, Déwan Pendidikan Walthill
Derek Cunningham, Déwan Sekolah Umum Wausa
Robin Kappler, Déwan Sakola Waverly
Jaime Manz, Déwan Pendidikan Wayne Sakola
Sylvia Ruhl, Déwan Sakola Wayne
Steven Blocher, Déwan Sakola-Beemer Kulon
Eunice Ramirez, West Point-Beemer Sakola Board
Gregory Bass III, Board Sakola Winnebago
Nilah Solomon, Board Sakola Winnebago
Dylan Gill, Wood River Sakola Board
Dana Blakely, Déwan Atikan Westside
Meagan Van Gelder, Déwan Atikan Westside
Charles Adam Yale, Déwan Atikan Westside
Rosie Zweiback, Déwan Atikan Westside
Susan Patrick, Déwan Pusat Pusat Wheeler
Scott Havel, Déwan Sakola Wilber-Clatonia
Patrice Bass, Déwan Pendidikan Winnebago
Teresa Littlegeorge, Déwan Pendidikan Winnebago
Sarah Oray, Déwan Pendidikan Winnebago
Joyce Willoughby, Dewan Sakola Walungan Kai
Alison Graham, Déwan Distrik Sakola York
James Hoffman, Déwan Distrik Sakola York
Alison Kalér, York Sakola District Board
Pepper Papineau, York Sakola District Board