2022 Calon Démokratik

 

Pamilihan Umum 8 Nopémber

Pariksa kami Puseur Undian pikeun seueur waleran kana seueur patarosan anu sering ditaroskeun kalebet kumaha carana kéngingkeun aplikasi Vote-by-Mail, inpormasi pikeun pamilih Independen sareng Nebraskan anu kantos dipenjara sareng seueur deui.

Ogé, teangan tempat polling anjeun di dieu. 

Déwan Atikan Nagara

Helzer resize

Danielle Helzer

Kacamatan 6

Deb Neary cropped

Deborah Neary

Kacamatan 8

Législatif

Sarah Slattery

Sarah Slattery

Kacamatan 2

xgr m. cavanaugh

Machaela Cavanaugh

Kacamatan 6

deboer

Wendy DeBoer

Kacamatan 10

RRichards2022

Robin Richards

Kacamatan 12

George Dungan

George Dungan

Kacamatan 26

Michael-Young-Headshot

Michael Young

Kacamatan 18

JMR headshot 2

Jane Raybould

Kacamatan 28

royers

Tim Royers

Kacamatan 31

angie1

Angie Lauritsen

Kacamatan 36

Bowers Headshot 2

James Michael Bowers

Kacamatan 46

Balapan Kabupatén

Rachel Ormsby, Adams County ngadaptar kalakuan
Joshua Grummert, Adams County Surveyor
Rachel Shrader, Antelop County Weed Authority Board
Leslie Purviance, Pengawas Kabupaten Boyd 1
Trish Johnston, Box Butte County Komisaris
Regina Bedke, kebo County Clerk of Pangadilan District
Kellie John, Buffalo County ngadaptar of Deeds
Kevin Tobin, Pengawas Kabupaten Burt 1
Ted Connealy, Kacamatan Pengawas Burt County 3
Michele Gancang, Burt County Clerk Pangadilan District
Marla Jo Schnell, Butler County Sheriff
Jennifer Sommer, Komisaris Distrik Cass County 2
Teresa Salinger, Cass County Assessor
David Dowling, Cedar County Clerk / Ngadaptar akta
Shelley Bowlin, Bendahara Cheyenne County
Janis Kasik, Bendahara Colfax County
Donna Hoblyn-Bittner, Distrik Déwan County Custer 7
Larry Albenesius Dakota County Komisaris
Ron Hartnett, Komisaris Dakota County
Louvontree Hunter, Pembela Umum Dakota County
Jolene Heinemann, Bendahara County Dakota
Richard ngadaptar, Dodge County Pangacara
James (Jim) Dake, Dodge County Clerk
Susan Jacobus, Dodge County Supervisor District 7
Dave Pantos, Douglas County Pangacara
Pamela Cardenas, Douglas County District Pangadilan Clerk
Crystal Rhoades, Douglas County District Pangadilan Clerk
Jim Cavanaugh, Déwan County Douglas
Jim Rose, Insinyur Douglas County
Greg Gonzalez, Sheriff Douglas County
Wayne Hudson, Sheriff Douglas County
John Ewing, Jr, Bendahara Douglas County
Merrel Martin, Dundy County Komisaris
Darwin Perhatosan, Dundy County Komisaris
Patti Milligan, Gage County Assessor
Mark Burrows, Kacamatan Pengawas Kabupaten Gage 1
George Pinkerton, Kacamatan Pengawas Gage County 3
Laurie Wollenburg, Bendahara Gage County
Joan Goodrich, Penilai Greeley County
Cindy Bassett, Pengacara County Greeley
Paul Deaver, Greeley County Sheriff
Mary McGuire, Bendahara Greeley County
Patrick Killinger, Komisaris Kabupaten Greeley 1
Janet Dietz, juru tulis Harlan County
Chris Becker, Sheriff County Harlan
Sandy Artz, Bendahara Harlan County
Rodney Smith, Pembela Umum Holt County
David Boehle, Komisaris Howard County
Glenn Behrends, Jefferson County Komisaris Distrik 1
Vickie Banahan, Bendahara Jefferson County
Randy Fair, Keith County Attorney
Gary Krajewski, Pangacara County Keith
Monica McManigal, Knox County Penilai
Matt Fischer, Knox County Clerk of Pangadilan District
Larry Engstrom, Komisaris County Kimball
Adam Morfeld, Lancaster County Jaksa
Sean Flowerday, Déwan County Lancaster
Rick Vest, Déwan County Lancaster
Matt Hansen, Juru tulis Lancaster County
Lin Quenzer, Lancaster County Clerk of Pangadilan District
Kristi Egger, Bek Umum Lancaster County
Joe Nigro, Bek Umum Lancaster County
Jay "Johnny" Pitts JR., Lancaster County Sheriff
Rachel Garver, Bendahara Lancaster County
Robert Lindemeier, Pembela Umum Lincoln County
John Bryant, Dewan Komisaris McPherson County At-Large
Clifford Yrkoski, Merrick County Supervisor Kacamatan 1
Kenneth Rempe, Nuckolls County Komisaris Distrik 1
Jenny Bassinge, Otoe County Clerk
Jerad Sornson, Komisaris Kabupaten Otoe 3
Michael Ziskey, Bek Umum Otoe County
David Schmitz, Surveyor County Otoe
Nickola Kreifels, Bendahara Otoe County
Jennifer Stehlik Ladman, Pengacara Pawnee County
Vickie Wiers, Pawnee County Assessor
Ron Seitz, Pawnee County Komisaris Distrik 2
Victoria Gengenbach, Dewan Rumah Sakit Perkins County
Lissa Schroder, Dewan Rumah Sakit Perkins County
Debra Girard, juru tulis Polk County
John Coonce, Richardson County Komisaris Distrik 1
Brandi Kelly, Penilai Saline County
Phil Hardenburger, Komisaris Kabupaten Saline 2
Alan Moore, Sheriff County Saline
Debbie Spanyers, Bendahara Saline County
Kim Young, Sarpy County Bendahara
Don Divis, Saunders Déwan Pengawas Distrik 7
Craig Stava, Seward County Komisaris Distrik 3
Bob Vrbka, Seward County Komisaris Distrik 3
Susie Schrieber, Thurston County Assessor
Matt Torzczon, Pengawas Kabupaten Thurston 1
Jeff Dolezal, Thurston County Supervisor District 3
Cheyenne Robinson, Kacamatan Pengawas Thurston County 3
Robin Christiansen, Bendahara Thurston County
Brandon Hanson, Pangacara Valley County
Terry Schulz, Wayne County Surveyor
David Michel, Bek Umum York County

Balapan Kota

Schyler Schenk, Déwan Kota Ainsworth
Bob Sandman, Otoritas Bandara Albion
Jason Tisthammer, Déwan Kota Albion
Amanda Roe, Walikota Ashland
Nathan Seitz, Déwan Kota Auburn Ward 3
Paul Lackore, Déwan Kota Aurora Ward 1
Brandy Yordania, Déwan Désa Alvo
Dick Phillips, Déwan Kota Aurora Ward 2
Heath Mettler, Battle Creek Walikota
Thomas Burns, Walikota Bellevue
Mike Hudson, Déwan Désa Belvidere
Tom Priefert, Déwan Désa Belvidere
Michael David, Walikota Benkelman
Lonnie Meyer, Walikota Blue Springs
Michael David, Walikota Benkelman
Lonnie Meyer, Walikota Blue Springs
John Morgan, Boone County Jaksa
Natisha Winkelman, Déwan Désa Brownville
Michele Tegtmeier, Déwan Désa Burchard
Donald James Dempkey, Butler Township Board
Matt Doerr, Township Tengah
Melody Stacy-Sandona, Déwan Kota Chadron
Cheryl Welch, Déwan Kota Chadron
Nanette Shackelford, Walikota Clay Center
Marcus Kloepping, Walikota Cozad
Katherine Lopez, Déwan Kota Columbus
Mark Ripp, Déwan Kota Creighton
Cindy Finnegan, Dewan Rumah Sakit Komunitas Cozad
Richard Wallace, Board Désa Keuyeup Dusun
April Grant, Déwan Kota Crawford
Ronnie Thompson, Déwan Kota Crawford
Tom Phillips, Crawford Mayo
Tom Kobus, Déwan Kota David Ward 1
Kevin Woita, Déwan Kota David Ward 2
Julie Deepe, Walikota Deshler
Glenn Behrends, Déwan Désa Diller
Robin Skinner, Déwan Kota Edgar
Dallas Donscheski, Déwan Désa Elba
Don Ferguson, Déwan Kota Falls Ward 1
Robert Nieto, Jr., Ft. Kelurahan Calhoun
Nicole Bloos Henry, Déwan Franklin County, Kacamatan 7
Mark Jensen, Déwan Kota Fremont, Ward 3
Anthony Mason, Déwan Kota Gering Bangsal 1
Eldon Hubbard, Walikota Gering
Cody Nuss, Giltner Désa Board
Jay Richeson, Déwan Kota Gothenburg, Ward Wétan
Jack Sheard, Déwan Kota Grand Island Ward 1
Steve Heesacker, Déwan Township Granville
Marjorie Renz, Déwan Hardy Désa
James Gleason, Déwan Kota Hastings Ward 2
Russ Hall, Déwan Kota Hastings Ward 3
Kyle Timmerman, Déwan Kota Hebron
Gary Eckmann, Hill Township
Lyle Welch, Déwan Désa Hubbell
Dyann Herr, Walikota Humboldt
Jennifer Uldrich, Déwan Désa Juniata
Kelly Sell, Déwan Kota La Vista Ward 2
Kevin Wetuski, Bangsal Déwan Kota La Vista 4
David Smith, Otoritas Bandara Lexington
Gloria Husarek, Déwan Kota Long Pine
Rick Coen Jr, Déwan Kota Lyons
Tyler Vacha, Déwan Kota Lyons
Erin Mockler, Walikota Lyons
Alvin Brandl, Walikota Madison
Douglas Whalen, Déwan Désa McLean
Gene Weedin, Déwan Kota McCook
Kyle Kakuda, Déwan Kota Mitchell
Steve Boye, Dewan Rumah Sakit Mullen
Carol Wright, Dewan Rumah Sakit Mullen
Cole Sharp, Komisi Keuangan Kota Nebraska
Joe Chaney, Komisi Jalan Kota Nebraska
Graham Swanson, Komisi Jalan Kota Nebraska
Stephanie Lundgren, Déwan Kota Neligh
Teraesa Bruce, Walikota Nelson
James Tikalsky, Niobrara Township
Ken Streff, Déwan Kota Bend Utara
James Nisley, Déwan Kota North Platte Ward 1
Timothy Roger Stethem, Bangsal Déwan Kota Ord 3
Donald Sterup, Déwan Kota Osceola
Donald Graff, Walikota Osceola
Joe Hunter, Bangsal Déwan Kota Papillion 1
Steven Engberg, Papillion Déwan Kota Ward 2
Gugur Langit Ngaduruk, Bangsal Déwan Kota Papillion 4
Tom Mumgaard, Bangsal Déwan Kota Papillion 4
Vickie Helms, Déwan Kota Pawnee
Laura Poskochil, Déwan Kota Pawnee
Charlie Hatfield, Walikota Pawnee Kota
Lorraine Lander, Dewan Rumah Sakit Komunitas Pender
Marty Perego, Déwan Kota Peru
Jared Baumann, Déwan Kota Pierce
Jody Lahir, Déwan Kota Plainview
Jeanie Brookhouser, Bangsal Déwan Kota Plattsmouth 2
Kari Lowe, Déwan Kota Ponca Bangsal 2
Brian Kavanaugh, Bangsal Déwan Kota Ralston 3
James Sweeney, Déwan Kota Ravenna
Kyle Klein, Walikota Beureum Awan Kota
Nancy York-O'Brien Déwan Kota Rushville
Antonio Rodriguez, Déwan Kota Schuyler Ward 2
Chris Gedang, Déwan Kota Scottsbluff
Tatum Tonniges, Déwan Kota Seward Ward 2
Joshua Eickmeier, Walikota Seward
Daniel Bousquet, Déwan Kota Sioux Kidul
John Sanders, Déwan Kota Sioux Kidul
Kacie Murtha, Déwan Kota Springfield Gedé
Katie Kowalsk, Déwan Kota St
Paul Poeschl, Déwan Kota Stanton Ward B
Jerald Schwager, Déwan Kota Stanton Ward A
Kelsey Graves, Déwan Kota Syracuse
Jerry Werner, Déwan Kota Syracuse
Ralph Wusk, Déwan Désa Sterling
Ruth Mausbach, Déwan Désa Tarnov
Brett Langley, Otoritas Bandara Tekamah
Jane Walford, Walikota Tekamah
Mike Minzey, Déwan Kota Terrytown
Jim Dahlman, Thurston Désa Board
Mary Eiler, Déwan Désa Verdel
Steven Henry Greve, Walikota Wakefield
Mike Grant, Déwan Désa Walthill
Gwendolyn Porter, Déwan Désa Walthill
Karen Granberg, Déwan Kota Wayne Ward 1
Walter Boham, Township Kulon
Roger Chrans, Walikota Wilber
Allen Brozovsky, Déwan Kota Wilber
Heather Rotter, Dewan Kota Walungan Wood Ward 2
Vicki Northrop, Déwan Kota York
 

Déwan Perguruan Tinggi Komunitas

Dan Quick, Déwan Gubernur Koléksi Komunitas Pusat Distrik 4
Roger Davis, Tengah 3. Dewan Gubernur Kab
Mark Stoj, Metro Community College Déwan Gubernur Distrik 1
Erin Feichtinger, Metro Dewan Gubernur Perguruan Tinggi Komunitas 2 Kab
Tammy Wright, Metro Community College Déwan Gubernur Kabupatén 2
Maureen Monahan, Déwan Gubernur Kabupatén Metro 3
Ron nangkeup, Déwan Gupernur Perguruan Tinggi Komunitas Metro Kacamatan 4
Kimara Snipes, Déwan Gupernur Koléksi Komunitas Metro Kacamatan 4
Cornelius Williams, Metro Komunitas College Déwan Gubernur Gedé
Tyler Pribbeno, Déwan Gubernur Distrik Mid-Plains Community College 2
Sandra Hoffman, Déwan Gubernur Propinsi Sulawesi Tenggara 1
Joann Herrington, Déwan Gubernur Propinsi Sulawesi Tenggara 5
Megan Neiles-Brasch, Déwan Gubernur Propinsi Sulawesi Tenggara 5
Josie Rodriguez, Déwan Gubernur Propinsi Sulawesi Tenggara 5
Kristen DuPree, Déwan Gubernur Perguruan Tinggi Komunitas Metro At-Gede
Jim Garver, Déwan Gubernur Propinsi Sulawesi Tenggara 4
William Packard, Western Community College Déwan Gubernur Distrik 5

Déwan Sakola

Fajar Oswald Allen Sakola Déwan Atikan
Beth Kernes Krause, Déwan Sakola Umum Auburn
Michael Nottlemann, Déwan Sakola Bancroft-Rosalie
Donna Stuart, Déwan Sakola Bayard
Doris Martin Déwan Sakola Beatrice
Charles Riedesel Déwan Sakola Beatrice
Eric Amanah Déwan Sakola Beatrice
Jason Holling-Karas Bennington Déwan Atikan
Eric Preissler, Déwan Atikan Bennington
Christine Clerc, Sakola Umum Bellevue
Lucas Manning, Sakola Umum Bellevue
Mary Moore Salem, Sakola Umum Bellevue
Gregory Schmit, Sakola Umum Bellevue
Nina Wolford, Sakola Umum Bellevue
Jason Holling-Karas, Déwan Atikan Bennington
Nicholas Ell, Blair Déwan Atikan
Brittney Gunderson, Blair Déwan Atikan
Tim Murray, Blair Déwan Atikan
Tim Welch, Blair Déwan Atikan
Dee Bratetic, Board Sakola Bloomfield
Jen Thieman, Boone Sakola Tengah Déwan Atikan
Todd Thiesen,
Sakola Umum Cedar Bluffs
Brent Kennedy, Déwan Sakola Kota Tengah
Ross Jagal, Déwan Sakola Valley Tengah
Kevin Oleksy, Sakola Umum Chadron
Tye Pourier, Sakola Umum Chadron
Timoteus Nollette, Cody-Kilgore Déwan Sakola Ngahiji
Michael Jeffryes, Distrik Sakola Umum Columbus 1
Douglas Molczyk, Distrik Sakola Umum Columbus 1
Tracey Priefert, Conestoga Sakola Déwan Atikan
Greg Mach, Déwan Atikan Sakola Crete
Adam Engelman, Diller-Odell Sakola Déwan Ward 1
Kasey Murphy, Diller-Odell Sakola Déwan Ward 1
Carol Schnell, Board Sakola Dorchester
JJ Swierczek, Douglas County West Déwan Atikan
Saleh Qulagi, Elkhorn Déwan Atikan
Kara Teri, Elkhorn Déwan Atikan
Tandaan Wortman Elkhorn Déwan Atikan
Terry Spilinek, Board Sakola Elba
Ron Bode, Board Sakola Elgin
Melissa Ross, Elmwood / Dewan Sakola Murdock
Tricia Beubeur, Board Sakola Emerson-Hubbard
Richard Malcolm, Déwan Sakola Curug Kota
Jon Genoways, Fort Calhoun Déwan Atikan
Nancy Vossler, Babaturan Déwan Atikan
Marcella Rademacher, Déwan Sakola Freeman
Mike Petersen, Fremont Déwan Atikan
Terry Sorensen, Fremont Déwan Atikan
Angela Herman, Fullerton Sakola Board
Krista Baird, Déwan Sakola Umum Gering
Gloria Rita Morales, Dewan Sakola Umum Gering
Joel Hinrichs, Dewan Sakola Umum Giltner
Dan Brosz, Déwan Sakola Umum Grand Island Ward A
Tim Mayfield, Déwan Sakola Umum Grand Island Ward B
Samuel Harris, Déwan Sakola Umum Grand Island Ward C
Eric Garcia-Mendez, Déwan Sakola Umum Grand Island Ward C
Jenna Garcia, Dewan Sakola Umum Gretna
Valerie Bower, Déwan Atikan Hastings
Shay Burk, Déwan Atikan Hastings
Andrew McCarty, Déwan Atikan Hastings
Brady Rhodes, Déwan Atikan Hastings
Becky Sullivan, Déwan Atikan Hastings
Elizabeth Wilson, Déwan Atikan Hastings
Amy Wolfskill, Dewan Sakola Hershey
Teresa Kroll, Déwan Sakola Holdrege
P
aul Dvorak, Bangsal Dewan Sakola Howells/Dodge 1
Gail Hutt, Adang County Board Sakola Tengah
Drew Berkah, Déwan Atikan Sakola Umum Kearney
Will Kirkland, Déwan Atikan Sakola Umum Kearney
Tom O'Brien, Dewan Sakola Kimball
Carrie Tabor, Dewan Sakola Kimball
Brian Thommes, Déwan Koordinasi Komunitas Pembelajaran Kacamatan 1
Mark Hoeger, Déwan Koordinasi Komunitas Pembelajaran Kacamatan 3
Erik Servellon, Déwan Koordinasi Komunitas Pembelajaran Kacamatan 5
Tonya Ward, Déwan Koordinasi Komunitas Pembelajaran Kacamatan 5
Rae Lynne Bredemeier, Dewan Sakola Lewiston
Jackie Heard, Déwan Atikan Sakola Louisville
Micah Kohles, Louisville Sakola Déwan Atikan
Mike Krolikowski, Déwan Sakola Kota Loup
Loraine Panowicz, Déwan Sakola Kota Loup
Pat Morgan, Loup County Board Sakola
April Archer, Lyons-Decatur Sakola Board East Ward
Chad Brehmer, Lyons-Decatur Sakola Board West Ward
Orville Cayou, Dewan Sakola Macy
Debra Grant, Dewan Sakola Macy
Pamela Grant, Dewan Sakola Macy
Sarah Rowland, Dewan Sakola Macy
Mary Webster, Dewan Sakola Macy
Darren Wolfe, Dewan Sakola Macy
Terry Dale, Dewan Sakola Umum Millard
Stacy Jolley, Déwan Sakola Millard
Dewan Sakola Mark Krueger Millard
Lisa Schoenberger, Déwan Sakola Millard
Michelle Hoehn, Déwan Sakola Umum Mitchell
Jake Claussen, Déwan Atikan Norfolk
Leann Widhalm, Déwan Atikan Norfolk
Patty Bentzinger, Norris Dewan Sekolah Umum 2
Jim Craig, Dewan Sakola Umum Norris Ward 4
Mark Nicholson, North Platte Board Board Ward 3
Bill Buettner, Déwan Atikan kaler
Diane Pelan-Johnson, Déwan Sakola Oakland-Craig
Tim Ryan, Dewan Sakola Ogallala
Brianna Pinuh, Déwan Sakola Umum Omaha kecamatan 2
Sharnelle Shelton, Omaha Public Sakola Déwan Kacamatan 2
Marque Snow, Déwan Sakola Umum Omaha subdistrict 2
Shavonna Holman Omaha Déwan Sakola Umum kecamatan 4
Jeanne Jones, Omaha Public School Board subdistrict 6
Carl Satterfield Jr. Omaha Déwan Sakola Umum kecamatan 8
William Ziegler, Dewan Sakola Umum Ord
Nagreg Weiland, Board Sakola Overton
Dean Busch, Palmyra Déwan Sakola Umum
Santha Anne Walters, Sakola Umum Papillion La Vista
Kristin Smith, Ponca Sakola Déwan Atikan
Whitley Beureum, Papillion La Vista Sakola Umum
Vanessa Cumming, Sakola Umum St Edward
Santha Walters, Dewan Sakola Umum Papillion LaVista
SuAnn Witt, Sakola Umum Papillion La Vista
Lisa Hunzeker, Dewan Sakola Pawnee
Maranda Johnson, Dewan Sakola Umum Pender
JJ Maise, Déwan Sakola Umum Pender
Matt Peters, Déwan Sakola Umum Pender
Todd Wragge, Board Sakola Umum Pierce
Jena Mentink, Polk County Déwan Atikan
Anita LaPoint, Dewan Sakola Santee
Steven Moose, Déwan Sakola Santee
Janis Baker, Sakola Umum Scribner-Snyder
Danielle Shipley, Distrik Sakola Umum Seward 9
Pamela Camarillo, Déwan Sakola Kota Sioux Kidul
Shawna Messerlie, Déwan Sakola Kota Sioux Kidul
Debra Schlake, Déwan Sakola Kidul
Jenni McConville, Déwan Sakola Umum Kulon
Curt Dubas, Sakola Umum St
Darren Carlson, Sakola Komunitas Springfield Platteview
Steven Stehlik, Sakola Komunitas Springfield Platteview
McKenzie Saathoff, Déwan Sakola Umum Sterling
LuAnn Schindler, Summerland Déwan Atikan
Mary Roarty, Déwan Atikan Ralston
Mike Hrbek, Déwan Sakola Verdigre
Gwendolyn Porter, Walthill Sakola Board
Sylvia Ruhl, Déwan Sakola Wayne
Adam Yale, Wideside Déwan Pendidikan
Tom Hideung, West Point / Dewan Sakola Beemer
Eunice Ramirez West Point / Dewan Sakola Beemer
Christine Torres West Point / Dewan Sakola Beemer
Jessica Powell, Westside Déwan Atikan
Gregory Bass III, Board Sakola Winnebago
Marian Holstein, Dewan Sakola Winnebago
Nilah Solomon, Board Sakola Winnebago
Tyren Wolfe, Dewan Sakola Winnebago
Dylan Gill, Wood River Sakola Board
Myriah Leisher, Dewan Sakola Wood River
Alison Kalér, Dewan Sakola Umum York
Pepper Papineau, Dewan Sakola Umum York
Judy Daniell, Dewan Sakola Umum Yutan

Déwan Daya Umum

Mary Wroblewski, Dawson Public Power District, Munding Subdivision
Brian Lukasiewicz, Howard / Greeley Public Power District
Dennis Sperling, Howard / Greeley Public Power District
Alan Drozd, Loup River Public Power District subdivision 2
Dennis Hentzen, Norris Public Power District Subdistrict 2
Gary Rogge, Omaha Public Power District, Subdistrict 4
Curtis Rohrich, Kacamatan Daya Umum Kidul Subdivisi 4
Kimberly Stuhr, Omaha Public Power District Subdivision 4
Craig Moody, Omaha Public Power District, Kacamatan 5
Kevin Ryan, Omaha Public Power District Subdivision 5

 

Distrik Sumber Daya Alam

Steve Sheen, Central Platte NRD subdistrict 3
Ed Stoltenberg, Central Platte NRD subdistrict 7
Alicia Haussler, Central Platte NRD subdistrict 8
Bob Sidzyi, MUD of Omaha subdivision 7
Anne DeVries, Lower Big Blue NRD subdistrict 1
Chad Weichel, Kacamatan NRD Biru Besar Bawah 2
Larry Barta, Kacamatan NRD Biru Besar Bawah 3
Robert Lorenz, Lower Big Blue NRD subdistrict 4
David Gustin, subdistrict NRD Lower Elkhorn 6
Kent Pavlik, Kacamatan NRD Hilir Niobrara 5
Dwain Marcellus, Kacamatan NRD Hilir Niobrara
Andrew Tonnies, Lower Platte North NRD kecamatan 3
Bradley Wulf, Lower Republican NRD At-Large
Mark Seier, Lower Platte North NRD subdistrict 5
Melissa Baker, Lower Platte South NRD subdistrict 3
Annette Thompson, Lower Platte South NRD subdistrict 3
Kenneth Vogel, Lower Platte South NRD subdistrict 3
Stacie Sinclair, Lower Platte South NRD subdistrict 5
Deborah Eagan, Lower Platte South NRD subdistrict 6
Lukas Peterson, Lower Platte NRD Selatan kecamatan 7
Tom Green, Lower Platte NRD Selatan kecamatan 8
Susan Seacrest, Lower Platte South NRD, Kacamatan 10
David Landis, Lower Platte South NRD At- Gede
Kevin Thorne, Nemaha NRD subdistrict 5
William Niedfeldt, Nemaha NRD subdistrict 8
Alan Romine, Nemaha NRD subdistrict 9
Fred Conley, Papio-Missouri River NRD subdistrict 2
Jim Thompson, Papio-Missouri River NRD subdistrict 6
Reed Philips, Tri-Basin NRD subdistrict 1
David Raffety, Tri-Basin NRD subdistrict 6
Brad Dixon, Upper Republican NRD At-Large